şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bağ)
  • bakim yapilarak dag olmaktan kurtulmus pastane*.
  • tuvaleti olmayan pastane.
  • sabahlari cevre calisanlarini ve ogrencileri karisik sandvicleri ile doyuran fakat sabahin korunde bile arka tarfata bulunan oturma yerine kesif bir sigara kokusu hakim oldugundan sandviclerin paketletilip hizla uzaklasilmasi gereken baglarbasi pastahanesi.
  • iki gun once eski okulumu arayip telefonunu istedigim pastane.

-alo
    -alooo
    -merhaba ben bunubenyazdim, ali abi orada mi?
    -yok o on kapida.. ben mahmut!
    -ha eyvallah. ya bizim bi arkadas telefonunu kaybetti de bag pastanesinde, okulda telefonu vardir diye dusundum, verebilir misiniz?
  • altinolukta da bir tane var. şubesi olabilir..
  • üsküdar anadolu-amerikan ögrencilerinin yanısıra istek belde ögrencileri de sabahları görülmektedir bu mekanda.çalışanlar ne kadar uyuz olsa da senelerdir ısrarla gitmekteyiz, sandviçleri hiçbişie değişilmez.küçük çay düşmanı bir garsonu, yanıbaşında da aslı börek bulunan yer.
  • ual den mezun olali cok olmasina ragmen sirf sandwichlerini yemek icin baglarbasina gitmeme sebep olan mekan
  • okulu kırdığınızda uğradığınız ilk yer.. sandviçleri bahsedildiği gibi süperdir.. altunizade ye gidin bi uğrayın... mesela may day çıkışında gidin.. ne de olsa karı-kız ya da erkek görmeye gidersiniz oraya bi ara... kızlarımız da çok çıtırdır kabul etmek lazım... (bkz: uaa)
  • dünya üzerinde olup olabilecek en güzel sandwichleri yapan, ama sadece sandwichleriyle değil kekleri, pastalarıyla da gönlümüzü fethetmiş koridorumsu küçücük pastane. süzme çikolatalı pastası ve içi erimiş çikolata dolu olan kalp şeklindeki minik kekleri tüm carrefour çalışanlarını bağımlı yapmış ve hatta saat 16:00 civarında "ya bi bağ yapsak da bağlasak mi?" geyiklerine sebep olmuştur.