şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

edinilen bilgilere göre olay, geçtiğimiz hafta bağcılar’da yaşandı. 20’li yaşlarda olduğu tahmin edilen bir şahıs, eczanenin önünde duran hamile kediyi boynundan tutarak aldı. ara sokağa götürdüğü kediyi yerden yere vuran şahıs, bununla da yetinmeyerek hayvana tekme attı.

yaşananlar kamerada

yaşanan o anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

görüntülerde şahsın eczaneye doğru geldiği, kapı önünde duran kediyi boynundan tutarak ara sokağa götürdüğü ve burada yere atarak tekmelediği görülüyor.
    --- spoiler ---

ne ara bu kadar iğrenç insanlar olduk anlamıyorum. hoş bunun gibilere insan denemez! sokak hayvanlarına yapılan haksızlıklar cok zoruma gidiyor. bunun gibi aşağılık heriflere aynı eziyeti yapacaksın görsün bakalım dünya kaç bucakmış? lanet olsun ya...

kaynak
  • allah belanı versin ruh hastası.

ciddi cezalar verilmedikçe bunlar bitmeyecek.

psikolojim bozdu bu şerefsizler. tenhada kedi taşıyıp götüren birini görsem durdurup soruyorum nereye götürüyorsun diye.

ruh hastası şerefsiz ya.
  • orospu çocuğu
  • orul orul orospu çocuğu bunun soyunu kurutacaksın anasını siktiğimin evladı seni
  • görüntüleri izlemeyi yüreğim kaldırmaz. ne olur biriniz hayvancağızın hâlâ hayatta olduğunu söylesin. :'(

ek: hayvancağız hayatta olsa bile karnındaki yavrular ne durumda acaba? :'( :'(
  • okumuş/okumamış olarak söylemiyorum, eğitimsiz bir insan, ahlak kırıntısını hayatı boyunca görmemiş bir insan, dünyayı sadece kendine bahşedilmiş bir yer sanan insan, dünyanın en vahşi yaratığıdır.

bu bağcılarda da böyle, newyork'ta da böyle, londra'da da böyle. yer farketmiyor. eğer yukarıda saydıklarımdan yoksunsa bir insan, dünyanın en vahşi yaratığıdır.
  • ne din, ne millet, ne cinsiyet...
    önce insan olacaksın...

böyle videolar izledikçe insanlıklığın geldiği durumu gördükçe; doğaya hayvanlara sarılıyorum...
    lanet olsun...
  • kurşuna dizilmesi gereken kişidir. böyle vicdansızlar yeri gelir vatanı da satar. allah belanı versin.
  • bu ülkeye etnik temizlik şart. refaha ve huzura ermemizin tek çıkar yolu etnik temizlik. eğitim falan değil, bu oçlarını eğitemessin. itlaf edip toplumdan ayıklayacaksın.
  • şerefsiz, kediyi tekmeleyince kedi önce kaçmış ama sonra yol ortasında bayılmış.
    birkaç kişi kediyi veteriner hekim götürmüş.
    kedinin durumu iyiymiş ama karnındaki 3 yavruyu almak zorunda kalmışlar.