şükela:  tümü | bugün soru sor
  • allah belanı versin ruh hastası.

ciddi cezalar verilmedikçe bunlar bitmeyecek.

psikolojim bozdu bu şerefsizler. tenhada kedi taşıyıp götüren birini görsem durdurup soruyorum nereye götürüyorsun diye.

ruh hastası şerefsiz ya.
  • orospu çocuğu
  • orul orul orospu çocuğu bunun soyunu kurutacaksın anasını siktiğimin evladı seni
  • görüntüleri izlemeyi yüreğim kaldırmaz. ne olur biriniz hayvancağızın hâlâ hayatta olduğunu söylesin. :'(

ek: hayvancağız hayatta olsa bile karnındaki yavrular ne durumda acaba? :'( :'(
  • okumuş/okumamış olarak söylemiyorum, eğitimsiz bir insan, ahlak kırıntısını hayatı boyunca görmemiş bir insan, dünyayı sadece kendine bahşedilmiş bir yer sanan insan, dünyanın en vahşi yaratığıdır.

bu bağcılarda da böyle, newyork'ta da böyle, londra'da da böyle. yer farketmiyor. eğer yukarıda saydıklarımdan yoksunsa bir insan, dünyanın en vahşi yaratığıdır.
  • kurşuna dizilmesi gereken kişidir. böyle vicdansızlar yeri gelir vatanı da satar. allah belanı versin.
  • bu ülkeye etnik temizlik şart. refaha ve huzura ermemizin tek çıkar yolu etnik temizlik. eğitim falan değil, bu oçlarını eğitemessin. itlaf edip toplumdan ayıklayacaksın.
  • şerefsiz, kediyi tekmeleyince kedi önce kaçmış ama sonra yol ortasında bayılmış.
    birkaç kişi kediyi veteriner hekim götürmüş.
    kedinin durumu iyiymiş ama karnındaki 3 yavruyu almak zorunda kalmışlar.
  • orospu çocuğudur yakalanıp imha edilmesi lazım.
  • hep yazıyoruz, kendini sevmeyen, kendini bilmeyen insan insan olamaz diye. varlıkları oksijen tüketip karbondioksit salmak, yiyip içip gezmek, sürekli tüketip, hiç üretmeyip doğaya zarar vermek olan, yetmez gibi korunmasız hayvanlara eziyet edip öldüren bu oluşumları vicdansız sıfatıyla tabir etmek dahi vicdana hakarettir. vicdan duygusu konuşsa anamıza avradimiza söver.

bir insan başka bir canlıya niye zarar verir? ya hu bundan nasıl bir keyif alır? soruyorum soruyorum cevap alamıyorum. ölün de azalarak bitin inşallah.