şükela:  tümü | bugün
  • güzel türkiye'mde gerçekleşmiştir.
    sokakta yürürken bebek düşüvermiş, o da üstünden geçip gitmiştir bebeği sokak ortasında bırakarak.
    evet evet kürtaj yasaklansın, sokaklar bebeklerle dolsun. devlet bakacak ne de olsa.
    2 haftalık embrioları düşünen devlet, zamanı kalırsa sokaklarda doğan bebeklere de bakar elbet..
    insanlığınızdan utanıyorum!
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20710207.asp
    http://video.milliyet.com.tr/…tti-4uwgo569lgyj.html
  • dehşet verici bir doğum. yalnız göremedim ben, tinerci miydi onlar?
  • gayet de rahat doğurmuş. bu doğum gökmen özdanak’ı yalanlamış bir cihette.
    erkek bir doğursun seks yaparsa şerefsizim!

video
  • kimi aileler doğumhaneye kamerayla girip güzel bir hatıra olsun diye çocuklarının doğumunu görüntüler, kimisi de böyle güvenlik kamerasına trajediyi "düşürürler". her ikisi de yeni bir hayat görünüşte.
  • devlet bakar iddiasının ilk mahsülü olan. aldırmayıp böyle sıçar gibi çocuk doğurup hiç birşey olmadan yoluna devam edenlerin yaşadığı bir ülkede hala kürtaj rerörerö denmemesi için ilahi bir işarettir.

parçalanmış cenin resimlerini ordan oraya gönderen iktidar yalakalarına keşke birileri de daha yeni doğmuş ve sokağa ölüme terk edilmiş bebek resimlerini gösterse.
  • bu videoyu gören siyasilerin biz demedik mi sezaryana gerek yok diye üste çıkmasına sebebiyet verecek olay. yumurtladı resmen çocuğu şoktayım.

edit: lan sinirimden kudurdum oturduğum yerde. hayvan bile bir köşeye çekiliyor doğum yaparken diyecem acımasızlık olacak. arabası filan yok, 16 yaşında, cahil. tek seçenek yürümeyi görmüş ama olmaz ya bu kadarı da.
  • göbek kordonu kesmek gerekmiyor mu diye dumura uğratan olay.

akp parti hükümeti sırasında yaşanan bir olaydır olayın kahramanlarının başları kapalıdır.
  • düpedüz yalan haber... sokaga atip gitti... diye degiştirmek lazım haberin basligini... ortada kordon yok.. öyle osurur gibi dogum yapildigini düşünen haber editörleri var...

yumurta mi lan.. pıt pıt pıt her köşeye.
  • bebeğin kordon bağı yok ortada. bence önceden doğurmuş, kucağında falan taşıyor, yoldan geçerken de atıvermiş yola izlenimi veriyor.
  • 9 ay boyunca, doğum yapan şahsın ebeveynlerinin şuurlarını ve algılama yetilerini kiraya verdiklerini düşündüren olaydır.