• güzel türkiye'mde gerçekleşmiştir.
    sokakta yürürken bebek düşüvermiş, o da üstünden geçip gitmiştir bebeği sokak ortasında bırakarak.
    evet evet kürtaj yasaklansın, sokaklar bebeklerle dolsun. devlet bakacak ne de olsa.
    2 haftalık embrioları düşünen devlet, zamanı kalırsa sokaklarda doğan bebeklere de bakar elbet..
    insanlığınızdan utanıyorum!
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20710207.asp
    http://video.milliyet.com.tr/…tti-4uwgo569lgyj.html
  • gayet de rahat doğurmuş. bu doğum gökmen özdanak’ı yalanlamış bir cihette.
    erkek bir doğursun seks yaparsa şerefsizim!

video
    edit: alkışlarla yaşıyorum kapandığı için link yenilendi.
  • kimi aileler doğumhaneye kamerayla girip güzel bir hatıra olsun diye çocuklarının doğumunu görüntüler, kimisi de böyle güvenlik kamerasına trajediyi "düşürürler". her ikisi de yeni bir hayat görünüşte.
  • göbek kordonu kesmek gerekmiyor mu diye dumura uğratan olay.

akp parti hükümeti sırasında yaşanan bir olaydır olayın kahramanlarının başları kapalıdır.
  • düpedüz yalan haber... sokaga atip gitti... diye degiştirmek lazım haberin basligini... ortada kordon yok.. öyle osurur gibi dogum yapildigini düşünen haber editörleri var...

yumurta mi lan.. pıt pıt pıt her köşeye.
  • bebeğin kordon bağı yok ortada. bence önceden doğurmuş, kucağında falan taşıyor, yoldan geçerken de atıvermiş yola izlenimi veriyor.
  • 9 ay boyunca, doğum yapan şahsın ebeveynlerinin şuurlarını ve algılama yetilerini kiraya verdiklerini düşündüren olaydır.
  • insanı insan olduğu için utandıran olay.

edit : ayrıca gecenin o vakti soğuk betonda yatan bebeği görüp de baş örtüsünü çıkartıp sarmalamayan kadına söyleyecek söz bulamıyorum.
  • - pardon hanımefendi bebeğinizi düşürdünüz.

+ bu benim değil kendisini ilk defa şimdi görüyorum.

- ama sizden düştü.

+ öyle mi? dur bi bakiym (karnını kontrol eder). aaaa evet benim galiba. çok teşekkür ederim çok naziksiniz.

- rica ederim.
  • bebeği doğuran kadına ve ailesine bir şey demiyorum, diyen demiş zaten. ama sokak ortasında yatan bir bebek görüp de dakikalarca kucağına almayı aklına getiremeyen veya getiren ama bir sebeple kucağına almayan insanların var olduğunu gösteren iç burkan olay.
hesabın var mı? giriş yap