*

• türkiyenin yüz akı grup.bırakınız türkiyeyi, dünyada eşine çok ender rastlanır güzellikte vokal düzenlemelere, vokalist kalitesine sahip süpper kaliteli bir grup.kim olduklarını bilmeden dinlerken, hangi ustaların klasikleri acaba bunlar demiş bulundum.sonradan öğrendim ki cover değil imiş parçalar, o vakit coşmam tam oldu.

bi de güzel zenci gırtlaklı ve esmer tenli vokalistine de şahsen hasta oldum, ki sirkeci de şilt ve berat hazırlatmak üzer sipariş verdim.
  • "bagdat avenue"nun kısaltması olan “ba” japoncada “yer” anlamına geliyor. bu “yer” insanların iletişim kurdukları, içlerindeki yaratıcı gücü ortaya çıkartarak ortak bir ürün oluşturdukları bir “yer”. grubun varoluş nedeni sadece ve sadece bu özgün ortak ürünleri yani bağımsız besteleri çalmaktır.
  • “ba”nın amacı aşağıdaki dört mesaj ile dar olan yaşama alanımızı yeni ufuklara doğru genişletmeye başlamak.
  • mesaj 1: be alone (yalnız kal)
  • mesaj 2: bury anger (öfkeni yen)
  • mesaj 3: begin analysis (analize başla)
  • mesaj 4: boost awareness (farkındalığını arttır)
  • "ba" ilk stüdyo albümünün yarısından fazlasını kaydetmiş durumda. heyecan ile bekleyenlere duyurulur. albümün ismi "1-10" olacak, roxy'de ve diğer mekanlarda dinlediğiniz "casual song", "lunafunk", "checkmate", "19-22" gibi hit parçaları bu albümde dinleyebileceksiniz...
  • basliginda bir adet de sozluk yazari olan grup uyesi ihtiva ettigine inandigim grup, mumkunse sozlukte yazan unluler arasinda gorelim, sevinelim, iste be ilk biz kesfetmistik diyelim.
  • yılbaşı vakitlerinde albumun çıkacağı düşünülen, jam on bagdat şarkısı ile yarmış, davulcularının bilgi universitesinden* mezun olduğu, grup.
hesabın var mı? giriş yap