şükela:  tümü | bugün
 • http://www.ntv.com.tr/…-oldu,d4f2dxw5qewluqgiqmnfpq

  34 eds 44 plakali aracin surucusudur. cicekci mehmet emin kaya'ya carptiktan sonra kacmis. kactigi icin kim oldugu bilinmiyor. ben o yuzden x dedim. siz x yerine istediginiz seyi koyabilirsiniz.

  edit: cicekci vefat etmis bu arada. onemsiz bir not degil mi?

  edit 2: bu basliktaki surucu kelimesi yerine x yazmistim. bagdat caddesinde bir arabayi 200 metre surukleyip kaldirimdaki cicekcinin olumune sebep olan kisinin (x) surucu olduguna hukmetmis sozluk yonetimi.
 • bostancı'dan kızıltoprak'a kadar caddenin özellikle geç saatlerde sürücü bozuntularınca otoban gibi kullanılmasının acı sonu.

  caddenin bazı noktalarında sağlı sollu çiçekçiler vardır,hangisi olduğunu tam tayin edemedim şu anda kafamda ama,mutlaka bir kere de olsa görmüşümdür mehmet emin kaya'yı.belki karanfil falan da almışımdır yürürken.dün var olan birinin böylesine kötü bir ölümle yok olması ne acı.

  umarım katili bulunur ve en ağır şekilde yargılanır.hoş,burası türkiye.nasıl yargılanacaksa artık.

  artık birilerinin eğlencesi için birilerinin yüreği yanmasın.

  bari vurdun kaçmasaydın be şerefsiz.insanda biraz da olsa onur olmaz mı be?

  edit:imla
  edit 2: şaşkınbakkal'da olmuş olay.
 • kaçan şerefsiz alkol muayenesi yapılamadığı için muhtemelen suçlarının birinden yırtmış olacaktır.
  bu arada ben x'i orospu çocuğu buldum.
 • bu x hangi ve kaçıncı x? hangisi x değil ki?
  önceki gün rüzgarlı sokakta otoparkçıları protesto eden esnafı öldüren x mi?
  sakarya'da bir siteye gidip rastgele ateş açarak bir kızcağızın ölümüne sebep olup "takdiri ilahi" diyen x mi?
  kırk ülkeyi bisikletle gezen adama çarpıp öldüren x mi?

  öyle lanet, öyle pislik bir ülke oldu ki burası, insanlar insan değil de alelade değersiz birer varlık gibi boş yere birer birer eksiliyor aramızdan. sadece izleyebiliyoruz.
  akşam eve geldiğimizde hâlâ başımıza bir iş gelmediğine ve yaşayabildiğimize şükrediyoruz.
 • muhtemelen alkollü olan x'tir. kaçmasının sebebi kaçtığı süre zarfında alkolden arınmaktır muhtemelen. yoksa o da biliyor yakalanacağını. ama kandaki alkol temizlenirse herşey çok daha basit şekilde halledilebilir.

  yoksa o arabayı kim sürecek ya arabanın sahibi sürüyor ya oğlu ya bir akrabası ki mobeseden falan tespit etmek yerini bulmak taş çatlasa bir kaç saattir yani.
 • üzeri örtülecektir.

  "gençtir hata yapmıştır. daha çok hatalar yapacaktır. aslında pırıl pırıl bir çocuktur falan." denilecektir hakkında.
 • ''polis ekipleri olay yerindeki delillerden yola çıkarak, kazaya karışan otomobilin sürücüsünü belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.''

  haberin sonunda yer alan cümle. ne çalışması lan dalga mı geçiyorsunuz? plakası gayet açık belli olan bu şahsın normal şartlarda yakalanması 1 saat sürmez, siz neyin çalışmasını sürdürüyorsunuz amına koyim? ha yoksa birinin tanıdığı, yakını mı? yoksa bakan-müsteşar-milletvekili oğlu falan mı? bu sikten ülkede ancak bu ve benzeri makamlardaki şahıslarla bağlantınız varsa bulun(a)mazsınız. mesela ben çarpsaydım ki kaçmazdım, velev ki kaçtım 100 metre sonra helikopterlerden iple iner götürürdünüz amına koduklarım.

  masum bir canın orospu çocuğu bir kişi tarafından katledilmesi olayı.
 • içimi acıtan olaydır
 • bir şekilde bu işten yırtacak orospu çocuğudur. en yakın senaryo ise emrinde çalışan bir garibanın üç beş kuruş karşılığında suçu üstlenecek olmasıdır malesef.
 • bana en çok koyan; bir insanın gecenin o saatinde namusu ile para kazanmak için çoluğundan çocuğundan ayrı sokaklarda olması.

  adaletini s.kim dünya.

  ruhu huzurlu olur umarım.