şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle karakter sınırlaması yüzünden "bağdat caddesi'nde 17 yaşındaki tolga akkaş'a çarpıp kaçan sürücü". şeklinde açmak istediğim başlık.

  biliyoruz ki bundan kısa bir zaman önce (bkz: bağdat caddesi'nde çiçekçiye çarpıp kaçan sürücü) olayının yaşanmasından ve hiç bir önlem alınmamasından dolayı bu sefer de ters yöne girip 140km/h süratle bir aracın 17 yaşındaki bir gence çarpması sonucu yaşayanan vahim olaydır.

  bağdat caddesi'nde bu zengin bebeleri daha kaç kişiyi öldürecektir. bu olayların önüne ne zaman geçilecektir. yoksa bu zengin bebelerin ağzının tadının kaçmaması için yine görmezden mi gelenicektir. nasıl bir ülke lan burası zenginin keyfi için fakirler ölüyor amk. yazıklar olsun ya.

  http://www.haberturk.com/…u-bisikletli-gence-carpti
 • zengin bebelerinin ve çomarların yaptıkları saymakla bitmez. her ikisinin de ortak yanı kural tanımamaları ve utanmaz olmalarıdır.
 • bakalım ne kadar gizlenecek. buraya not düşelim.

  biz üzerine gitmedikçe bunlar artarak devam edecek.

  babadan oğula nesil bunlar. arabasını siktiklerim. hayatında hiç bir şeyi mücadele edip kazanmamış hayattaki tek amacı lüks araçları ile hız yapmak olan sülükleri biz bitirebiliriz ancak.
 • alkollü araç kullanımına getirilen ağır cezaları sonuna kadar destekliyorum.
  bu tür kazalarda olay yerinden kaçarak paçayı kurtarmaya çalışan şerefsiz orospu çocukları (evet, net orospu çocuğu, babası da pezevenk oğlu pezevenkler) için yasal düzenleme yapılması gerekiyor. en basitinden, olay yerinden kaçmanın cezası, alkollü araç kullanarak kaza yapmanın cezasından daha yüksek olmalı.
 • henüz bulunanmamıştır. uyuyor musunuz ey sözlük ahalisi.