şükela:  tümü | bugün
 • dün gece yaşanan tecavüz olayı.

  kadıköy kadar yoğun bir yerleşim biriminde, dip dibe binalar arasında bir arka bahçede bu olayın vuku bulmuş olması kentsel dönüşüm nedeniyle boşalan metruk binaların yarattığı tehlike midir yoksa hiç ihtimal vermemekle birlikte toplumun giderek umursamaz olması mı? kızın yardım çığlıklarını duyacak kimse yok muydu? yardım çığlığı atarak hayatını tehlikeye atma riskini alamamış olabilir ancak yine de dip dibe yaşayan binlerce insan arasında sesini duyuramama ihtimalini düşünmüş olması bile kalın ve çirkin betonlar arasında ne kadar birbirimize uzak yaşadığımızın bir göstergesi.

  büyük geçmiş olsun. umarım faili adalete en kısa zamanda teslim edilir.

  edit: saldırgan, pendik'teki evinde yakalanmış.

  "bu sabah asayiş şube müdürlüğü gasp büro amirliği ekipleri'nin düzenlediği operasyonda pendik'te evinde yakalanan saldırganın 33 yaşında evli, 2 çocuk babası ve servis şoförü olduğu ortaya çıktı. saldırganın ayrıca uyuşturucudan, dolandırıcılık ve hırsızlıktan poliste kaydının bulunduğu öğrenildi."
 • "memleketin geldiği nokta işte" dedirten vahim olaydır. bir yanda terörist avında şehit düşen mehmet'ler bir yanda can, mal ve namus güvenliği her an tehlikede olan ayşe'ler, fatma'lar, diğer yanda bunları umursamayan yönetici müsveddeleri. yazık lan bu insana, güdüle güdüle nereye varacak bakalım son halimiz...
 • artık kadınlarımız kızlarımız çocuklarımız sokakta yürüyemez oldu. bırak geceyi gündüz bile tenha yerden geçerken tedirgin oluyor insanlar bu mahlukatlar yüzünden. bu genç kızın yaşadığı hiç kolay bir şey değil, allah ailesine ve kendisine sabır versin. inşallah kendisine bir şey yapmaz ileride, çok zor bir psikoloji bir daha hayatı eskisi gibi olur mu bilinmez.
 • http://galeri8.uludagsozluk.com/…capsler_671573.jpg

  edit: mesajlar geliyor, taşak mı geçiyorsun diye. hayır arkadaşlar öyle bir şey yok, bi arkadaşa yazdığımı burada da yazayım; haberi görünce ahan da böyle kanım dondu şerefsizim, tüylerim diken diken oldu, kalakaldım. hep böyle komikli şakalı başlıklarda bu caps'i gördünüz diye bu da aynı alt metni taşıyor diye bir şey yok. kedi hayvanı hep şirinli muzipli şeylere mal edilmiş bir meta olduğu için zihnimizde ciddiyetsiz şeylerle özdeşleştiriyoruz oysa ki yeryüzünde kediden daha ciddi başka bi hayvan olmadığına dair sabaha kadar tartışırım.

  edit: v2.0: "tatava yapma, sil geç" diyorlar. ya niye siliyorum arkadaşlar, sizin kafanızda neyi nası yorumladığınızın suçlusu ben miyim? sırf toplumun çoğu bunu böyle komikli şakalı kabul etmiş diye algılanması gereken mutlak gerçek bu mudur? yoruma kapalı ve tek doğru mu? kanun mu, nizam mı? zaten çoğunluğun düşünce sistemi yüzünden bugün burada değil miyiz? halkın %50'sinden fazlası bir konu hakkında aynı düşünüyor diye direkt onu kabullenmek zorunda mıyız? siz böyle yaparsanız kimseye aziz nesin benzetmesi yapamazsınız, kusura bakmayın.
 • "kedili" caps yapıp dalga gececek kadar haysiyetsiz insanların oldugunu gordugumuz baslıktır.
 • oldukça üzücü ve dehşet verici bir olay daha.

  umarım kızın psikolojisi ve beden sağlığı bir an önce düzelir ve bu olayı atlatır.

  sapık o.ç. ise en kısa sürede yakalanıp cezasını en ağır şekilde çeker.
 • suclunun bulunmasini ve hanim kizimizin iyilesmesini diledigim olaydir
 • şerefsiz onun bunun çocuklarıyla dolu memleket. gencecik bir kardeşimin hiç korkmadan namusuna el sürebilecek kadar alçak. hiç mi düşünmezler insandır kıyılır mı? ya anne-baba, kardeşi ? nasıl perişandırlar kim bilir? umarım bu ülkede kadınımızı, kızımızı, kardeşimizi sadece bedenden ibaret gören her ne kadar aşağılık onun bunun evladı varsa; allah tez zamanda, bu dünyada, öbür dünyada misliyle cezasını verir.
  sinirimden, üzüntümden kuduruyorum sabah sabah..
  mazluma zulmeden zalimin her türlüsünü sana şikayet ediyorum ya rab..
 • nedense ilk incelemelerde hep "esmer" olan tecavüzcü tipinin başka bir bok yemesidir.

  laf söyleyince ırkçı oluyoruz amk.

  teşekkürler akp, teşekkürler çok demokratik(!) libo yavşaklar, çok tenk yu %50.

  doldurun memleketi itle kopukla. benim paramla yapacağınız sevabın hayrını köpekler kovalasın.

  ayrıca haberi yapanların 3 cümle de bir trafik terörüne yönlendirme yapması da iğrenç. napıyorsun ntv? sen bu muhabirleri ırgat kıraathanesinden mi topluyosun?
 • bunu yapan yaratıkların adaletini içeride yerine getiren yurdumun güzel yürekli kader mahkumları var allahtan.tez zamanda yakalanıp hapishaneye gönderilmesi temennisiyle