şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tekirdağ'ın göbeğinde yavuz mahallesi'nde resmen uğraşılarak poposu havada kalacak şekilde bağlanmış, defalarca tecavüze uğramış ve boğulmuş köpektir.
    bu kadar güzel, bu kadar günahsız, bu kadar masum bir canlıya böylesi bir işkenceyi planlı bir şekilde ve ciddi uğraş vererek yapan cani şu an tekirdağ'da çayını sigarasını içip muhtemelen bir sonraki çocuk kurbanına nasıl tecavüz edeceğini düşünüp masturbasyon yapıyor.
    devlet bu katilleri yakalamıyor. cezalandırmıyor. korkarım ki çok yakında canı yananlar kısasa kısas ceza kesmeye başlayacak.

edit: linkteki vahşet görüntüsü için bana mesajla küfreden, kızan, engellediğini söyleyen dostlarım; tepkinizi bana değil bunu yapanı cezalandırmamaya and içmiş otoriteye iletin.

bu vahşet " kabahat" değil "suç" olarak mevzuatta tanımlanıp en yüksek dereceden cezalandırılsa, gelecekte tecavüz kurbanı olup katledilecek hayvanların ve çocukların sayısı azaltılabilir belki. unutmayın! izmir'de tecavüz edilip öldürülen 8 yaşındaki kız çocuğunun katili daha önce iki köpeğe tecavüz edip onları iple boğmuştu ve elini kolunu sallaya sallaya izmir'de dolaşıyordu.
    bir sonraki kurban sizin canınızdan çok sevdiğiniz varlığınız olabilir.
    edit2: bu masumun acı çekmiş bedeninin daha fazla sergilenmemesi gerektiğini düşündüğüm için o korkunç görüntünün olduğu linki kaldırdım. bu masumu koruyamadık. ama bunu yaşatabiliriz. dünyada kötü insan kadar iyi insan da var buna inanmaya devam ederek hayatta kalıyoruz.
  • batsın böyle dünya dediğim olaydır.

edit: küfürlü entryi düzeltildi.
  • ortadoğu'nun boğaz'da bitmediğinin kanıtıdır.
  • ya yapmayın ne olur yapmayın atmayın şu haberlerin görüntülerini atmayın. amk 3 kuruşluk kafam var onu da yaktınız ağlattınız!

elim ayağım titriyor sizin ağzınıza sıçayım!
  • ölsün ölsün beter olsun sürünsün bunu yapan
    çocuklar neden hep gülümserken yetişkin insanlar daha az güler zaman geçtikçe daha iyi anlıyorum
    kendime sevdiklerimle yarattığım küçük dünyamda gülümseyebiliyorum
    ama kötü insanların bu kadar kötülerin olabileceğini görmeye dayanamıyorum sözlük
    böcek öldürmek zorunda kaldığımda bile özür dilerim özür dilerim diye ağlayarak bağırarak yapıyorum
    bunu yapan kişi uyuyabiliyor
    aldığı verdiği her nefes israf olan yürüyen adi bi et kemik yığını canavardır bunu yapan
  • kimlerle bir arada yaşıyoruz, gerçekten bıktık. ne ortadoğu zihniyetiymiş arkadaş ! bu ne yozlaşmadır böyle, daha ne kadar vicdansız olabilir insanlar.
  • olayın gerçek olduğu resimden bile belli. gerçek olmamasını umuyoruz ama gerçek! keşke bu dünyaya gelmeseydim. hiç düşündünüz mü kendinizi ağzı olup dili olmayan bir hayvan olarak? bir kere düşünün. bir sokak kedisi veya bir sokak köpeği olarak dünyaya geldiğinizi düşünün. savunmasız ve yapayalnızsınız. ağzınız var ama diliniz yok. kendinizi ifade edemiyorsunuz insanlık egemenliğine karşı. sokak hayvanısınız.. evde sahibinin yanında daha rahat koşullarda olan türünüze göre daha acımasız koşullarda yaşıyor ve türlü belalardan korunmaya çalışıyorsunuz.

biliyor musunuz hayvanlar hakkında çok empati kurarım. duygusal bir insanım çünkü. daha üç gün önce bir köpek tanıdım. köpek insanları görünce kaçıyor ağaçların arkasına saklanıyor yemek bile versek biz 100 metre uzaklaşmadan asla yemeğe bile dokunmuyor. biz uzaklaşınca yemeye geliyor. kim bilir o zavallıya insanlar (daha çok sokak serserisi erkekler) ne işkenceler yaptı. günlük ona kemik ve et artıkları götürmeye çalışıyorum. ınsanlar neden kendilerine benzemeyen canlılara bu zulümü reva görür? aramızda bu sapıklarla yaşamak istemiyorum. sokakta hayvan görmek bile istemiyorum çünkü aklımıza gelmeyen seyler bu canlıların başına geliyor. bu dünya bir tek insan virüsüne ait değildir. bunu nankör insan asla anlayamayacak. ta ki bir gün kaynaklar bitene kıyamet kopana kadar. bakalım ne olacak.
  • topluca yok olup gitsek mi acaba. dünyayı bu masumlara bırakmak, onların huzurla yaşaması için varsın bizlerde yanalım kurunun yanında
  • kan beynimize sıçradı yine.biz kınamaktan bıkmadık.bunu yapan pislikler tükenmedi hala.
  • insanın psikolojisini bozan bir görsel.
    bunlar kıyamet alametleri. helak olup gidecez yakında.