şükela:  tümü | bugün
 • yıllarımızı beraber geçirdiğimiz dostumun açmış olduğu podcast hedesi.

  belirli bir konuya bağlı kalmamakla birlikte çoğunlukla film, dizi hakkında konuşmakta. fakat dediğim gibi bununla sınırlı değil, güncel konulardan tarihe, mobil oyunlara kadar geniş bir yelpazesi var.

  konuşmalarını görece kısa tuttuğu için adeta hap bilgi gibi size sunuyor ve iki üç bölümü peş peşe akıp götürüyor.

  bilgisayar oyunlarına da yöneleceğini düşünüyorum, daha doğrusu istiyorum.

  ilgilenenler için şurada dursun

  önemli: film, dizi hakkında dinleyeceğiniz şeyi izlediğinizden emin olun çünkü podcast spoiler içeriyor.
 • tam da bu karantina günlerinde dinlemelik podcast serisi.

  prodüksiyondan uzak, samimi bir seri. doğaçlama konuşuyor anlatıcı. konu skalası çok geniş ama daha ziyade dizilerden ve filmlerden bahsedildi şu ana kadar.

  yerli podcast arayanlara tavsiye.
 • evimizde kalmamız gereken şu karantina günlerini daha katlanabilir kılan podcast kanalı.

  anlatıcı geniş bir yelpazede genellikle gündemde kendine yer bulmuş konular üzerine konuşuyor. konuşmaların herhangi bir ön hazırlık olmadan doğaçlama yapılması hem doğal hem de amatör bir hava veriyor.

  film ve dizi sevenler için karantina tavsiyedir. daha önce bahsedilmiş ama yine de hatırlatayım podcast bölümleri ciddi spoiler içermektedir.
 • acayip severek dinlediğim podcast serisi. özellikle geek'lere hitap eden içerikleriyle gönlüme şimdiden taht kurdu. pek keşfedilmeden dinlediğim için de şanslı hissediyorum kendimi.

  witcher dizisinin ilk bölümünü izleyip hiçbir şey anlamadıktan sonra bir arkadaşımın göndermesiyle tanıştım kendisiyle. kız arkadaşımla beraber diziden tat almamızı sağladı. tavsiye edilir.