şükela:  tümü | bugün
 • bağzı şeyler adlı grubun yeni adıdır.

  maalesef telif haklarından dolayı isimlerini değiştirmek zorunda kalmışlar.

  ''bağzıları'' hayırlı olsun efendiler.
 • 17 aralık'ta taksim caravan bar'da, neobeat'in back to the future buluşmasında sahne alacak olan grup.

  birçok alternatif grubun pop kültürüne ve birbirini tekrar eden bir sounda kaydığı bir dönemde, kendi müzik tarzlarını yakalamış sayılı gruplardan biridir bağzıları. şarkılarında, yer yer proteste kayan elementler olması, grubun içinde bulunduğumuz distopik evrede net duruşunu ortaya koymaktadır. bağzıları, şarkılarında "ötekileştirilmiş insanın öyküsünü" anlatır. bu nedenle tam da bu çağda ve ülkede aradığımız seslerden biri olduklarını söyleyebiliriz.

  "zaten kırılmış bir kızsın" isimli şarkıları sosyal medyada oldukça popülerdir ve tam da 1 haziran 2013'ten bugüne gençliğin dönüşüm geçiren psikolojisini yansıtmaktadır. ilerleyen yıllarda adından daha da söz ettireceği kesin görünüyor. ve unutmadan, bazı şarkılar sokaklarda söylenmek içindir, bağzıları'nın "bazı" şarkıları tam da bunun için.
 • bip akustik performanslarına tekrar bakayım derken adlarını değiştirdiklerini görüp değiştirmelerine üzüldüğüm , fakat yeni adlarına da çabuk ısındığım sevimli grup. kırmızı paltolu kız şarkılarını pek sevmekteyim. devam edin çocuklar.