şükela:  tümü | bugün
 • bağzı şeyler adlı grubun yeni adıdır.

  maalesef telif haklarından dolayı isimlerini değiştirmek zorunda kalmışlar.

  ''bağzıları'' hayırlı olsun efendiler.
 • 17 aralık'ta taksim caravan bar'da, neobeat'in back to the future buluşmasında sahne alacak olan grup.

  birçok alternatif grubun pop kültürüne ve birbirini tekrar eden bir sounda kaydığı bir dönemde, kendi müzik tarzlarını yakalamış sayılı gruplardan biridir bağzıları. şarkılarında, yer yer proteste kayan elementler olması, grubun içinde bulunduğumuz distopik evrede net duruşunu ortaya koymaktadır. bağzıları, şarkılarında "ötekileştirilmiş insanın öyküsünü" anlatır. bu nedenle tam da bu çağda ve ülkede aradığımız seslerden biri olduklarını söyleyebiliriz.

  "zaten kırılmış bir kızsın" isimli şarkıları sosyal medyada oldukça popülerdir ve tam da 1 haziran 2013'ten bugüne gençliğin dönüşüm geçiren psikolojisini yansıtmaktadır. ilerleyen yıllarda adından daha da söz ettireceği kesin görünüyor. ve unutmadan, bazı şarkılar sokaklarda söylenmek içindir, bağzıları'nın "bazı" şarkıları tam da bunun için.
 • bip akustik performanslarına tekrar bakayım derken adlarını değiştirdiklerini görüp değiştirmelerine üzüldüğüm , fakat yeni adlarına da çabuk ısındığım sevimli grup. kırmızı paltolu kız şarkılarını pek sevmekteyim. devam edin çocuklar.
 • sanki şarkıları buram buram eskişehir kokuyor. daha da başarılı işlerle devam edeceğinden emin olduğum, kaliteli hoş müzikleri olan underrated gruptur kendileri. zaten kırılmış bir kızsın şarkıları çok güzel.
 • ilk albümleri bize kalsın ile müzik dünyasına resmi bir adım atmış grup. ilk konserlerinden beri istanbul'da olan bütün konserlerine gitmeye çalıştım. kendimi; büyüyünce efsane olacak futbolcuyu daha çocuk haliyle keşfeden scout gibi hissediyorum. gözümün önünde yürüyüp gidiyor herifler :)

  en sevdiğim şarkıları: bir şair değilim
  https://open.spotify.com/…ck/31rsblmqoknyuhtp2a9cfw

  insanların en çok sevdiği, en popüler olan şarkısı: zaten kırılmış bir kızsın
  https://open.spotify.com/…ck/4lxo85wv35d46pljvewwj0

  yamulmuyorsam itunes, turk telekom müzik vs gibi yerlerde de var albüm. dinleyin dinletin..
 • dünyanın en kötü isimli grubu. üstelik türkçe'yi yanlış kullandıkları ve gençleri de yanlış kullanmaya özendirdikleri için bir an önce kapatılmalıdırlar.
 • ah muhsin ünlü'nün şiirlerinden şarkılar yapmışlar öyle tatlılar ki. zaten kırılmış bir kızsın'ı yirmi dakikada dinledim bu söz bir şiirdi, bir yerde duymuş muydum diye diye.