• spotify'daki şarkılarının hepsini dinledim. hepsi de güzel diyebilirim.
    ankara grubu gibi geldi bana ama sanırım eskişehir çıkışlılarmış.
    vokali özellikle başarılı bir grup.
  • bateristleriyle bir konserde ciddi ciddi birbirimize girmek üzere olduğum grup.diğer üyeleri bilemem ama adı geçen arkadaşın yukarılarda gezen bir egosu var.tüm bunların üstüne tamam hocam devam et sen konserine benim işime karışma deyip kenara çekildim.biraz dinlemeye çalıştım ama dayanamadım ciddi ciddi gürültüydü konser.yine de emeklerine saygısızlık etmeden mekanı terk etmiştim.benim nazarımda beş para etmez topluluk.
  • yemekle iyi giden muzik grubudur.
    mutluluk, sevinc, umut asilayan bir tini mevcuttur seslerinde...
  • bir iki tane hoş şarkısı var da abicim bu nasıl bir grup ismi ya? iyice bokunu çıkartmışsınız.
  • zaten kirilmis bir kizsin sarkisiyla hayatimiza giris yapti . ıyide bir cikis yakaladilar . diger sarkilarini cok bilmem ama bu sarkiyi yapan grubun elbet kulaga hitap eden baska sarkilari da vardir diyerek . dun gece ıf performance hall ankara da dinlemeye gittik misafirlerim vardi onlari da goturdum ancak sonuç tam bir husran . koskoca program da sadece 4 sarkiya tum mekan hep bir agizdan eslik edebildi. onlarin 2 si neset ertas biri ahmet kaya imzali sarkilar. birde zaten kirilmis bir kizsin sarkisina eslik edilebildi. ve insanlar bunlar ne zaman sahnesini bitirecek diye birbirine bakindilar tum gece boyunca . siradan bir canli muzik yapan mekana hic taninmayan bir grubu dinlemeye gitseniz cok daha keyifli vakit gecirirsiniz. sunu gordum kendi ic dunyalari cok marjinal onlari sarkilara da entegre etmeye calismislar. ama bu tarzdan sadece kendileri keyif aliyor. 1 sarkilik omurleri varmis onuda bitirdiler gibi gozlemledim
  • zaten kırılmış bir kızsın'ı dinler dinlemez ekşiye koştum. sanırım daha kıymeti anlaşılmamış yüksek kaliteli grup.
  • (bkz: gece lambası) ile başarılı bir albüme imza atmış grup.
  • gece lambası albümü henüz sıcak ve derin olan grup.

gece lambası
  • tesadüfi dokunuşlar

adamlar bayağı güzel çalıyor .
hesabın var mı? giriş yap