şükela:  tümü | bugün
  • piyanist, besteci. ozan orhon, orhan osman gibi pek çok müzisyenin albümlerine katkıda bulunmuştur. yasin bozkurt'la kaydettikleri çalıjazz isimli bir klasik jazz albümü ve sağduyu adlı bir single'ı mevcut.
  • şu sıralar birçok müzik kanalında duy beni isimli güzel bir şarkısının klibi dönen şarkıcı.
  • sesi kendini dinleten vokal. yalının ses tonunu andıran hoş bir sesi var, şarkısı da güzel diğer besteleri de iyiyse eğer yolu açık gibi duruyor.
  • turkce muzik dinlemeyi pek tercih etmesemde bugun radyo'da sans eseri denk geldigim ses,,,aslinda hakkinda biraz bilgi alirim diye sozluge bakmak istedim ama bu kadar az entry gorunce sasirmadim da degil,,,calijazz'da parmagi oldugunu bilmiyordum,,,is yapma potansiyeli yuksek gibi
  • tip olarak feci şekilde haluk levent'i andıran adam. yıllar şarkısı da insanın ağzına dolanıyor.
  • sesi çok iyi, insanı başka yerlere götürüyor. duy beni isimli şarkısı başarılı olmuş. ismini daha önce duymadım maalesef o da benim takipsizliğim olabilir. ama böyle yeni isimler duydukça insan daha pozitif oluyor. hep aynı şarkıları dinlemekten bıktığımız için bahadır farklı bir tat.
  • gökhan türkmen'le düet yaptığı bedende ruh yokken şarkısı dinlemeye değer müzisyen.
  • iki şarkısını dinledim, bedende ruh yokken ve duy beni. ikisi de ne zaman sıkıldım sanıp birkaç gün dinlemesem, sonraki ilk dinleyişimde bağrıma bastığım şarkılar. güzel icra edilen müziğe kattığı ruh için teşekkür ediyorum.
  • görüntü olmadan dinlerseniz berksan dinliyor gibi oluyorsunuz.
  • bundan 4-5 yıl kadar önce ismi lazım değil bi ingilizce kursunda kısa süreli de olsa aynı sınıfı paylaştığımız, iyi bi abimizdi. son çalışmalarını görünce sevindirik oldum valla, yolun açık olsun bahadır reyiz.