şükela:  tümü | bugün
594 entry daha
  • trollemeye ek olarak, kız kardeşleriyle birlikte(iki kız kardeşi var, nihal candan önce o meşhur olmuştu zaten işte benim stilim yarışmasına katılıp, bi de küçük var adını bilmiyorum 12-13 yaşlarında olması lazım) maruz kaldığı facia ötesi ebeveynliğin travmatik yansımalarının sermayeye çevrilmesi gibi geliyor bu durumu. tespit gasmış gibi olcam biraz belki ama ablası nihal candan yarışmadayken kilolu bi çocukluğu olduğu için annesinin bu konuda yarattığı komplekslerden bahsediyodu bi ara yarışmacıların çocukluk fotoğraflarının paylaşıldığı bi bölümde doğru hatırlıyorsam. yakın çevrelerinin de, annelerinin bu kilo ve imaj konusunda çocuklarında travma yaratacak yaklaşımları olduğuna dair gözlemlerine yönelik duyumlar dolaşıyodu bi ara ortalıkta.anneleri baya sıkıntılı bi karakter sanırım "ben hayal ederim, kızlarım yaşar" şeklinde bi mottosu var, ağzına pelesenk etmiş her yerde bu telden çalıyo bangır bangır. hayal gücü baya "yaratıcıymış" harbi. babayı bilmiyorum akademisyen olması dışında ama baya kopuk bi karakter olmuş sanırım çocuk yetiştirme sürecinde. anne baya baskın ve hayli "idealist" gibi.