• ben aslında elitizmle dalga geçiyorum demiş. affet bahar candan bir luis bunuel olduğunu bilmiyordum.
  • lan ne trolü allah askına. instagramına girin de bakın, fotoların tamamı lüks otel odalarında... böyle trolmü olur. asıl soru; bu kızın anası, babası ailesi yok mu?
  • trollemeye ek olarak, kız kardeşleriyle birlikte(iki kız kardeşi var, nihal candan önce o meşhur olmuştu zaten işte benim stilim yarışmasına katılıp, bi de küçük var adını bilmiyorum 12-13 yaşlarında olması lazım) maruz kaldığı facia ötesi ebeveynliğin travmatik yansımalarının sermayeye çevrilmesi gibi geliyor bu durumu. tespit gasmış gibi olcam biraz belki ama ablası nihal candan yarışmadayken kilolu bi çocukluğu olduğu için annesinin bu konuda yarattığı komplekslerden bahsediyodu bi ara yarışmacıların çocukluk fotoğraflarının paylaşıldığı bi bölümde doğru hatırlıyorsam. yakın çevrelerinin de, annelerinin bu kilo ve imaj konusunda çocuklarında travma yaratacak yaklaşımları olduğuna dair gözlemlerine yönelik duyumlar dolaşıyodu bi ara ortalıkta.anneleri baya sıkıntılı bi karakter sanırım "ben hayal ederim, kızlarım yaşar" şeklinde bi mottosu var, ağzına pelesenk etmiş her yerde bu telden çalıyo bangır bangır. hayal gücü baya "yaratıcıymış" harbi. babayı bilmiyorum akademisyen olması dışında ama baya kopuk bi karakter olmuş sanırım çocuk yetiştirme sürecinde. anne baya baskın ve hayli "idealist" gibi.
  • armağan çağlayan'ın videosundan geliyorum. kafam çorba oldu dediklerinden zerre bir şey anlamadım ama armağan bey ben sizin insanları trollediğinizi düşünüyorum diyince istemsizce sırıtmaya başladı. bu arada zeki vs değil hatta cahil bir kız ama hayatı böylesine uçlarda yaşamayı kendine meslek edinip bunu sürdürebilecek kadar da rolüne bağlı biri gibi geldi.
  • bence sözlükte kendisini ve kendisinin zeki olduğunu düşünen sözlük yazarlarını aptal olarak nitelendiren, maalesef kendini zeki sananların hepsinden açık ara zeki bir kadın. daha önceden takip ettiğim birisi değil. tv de falan görmüştüm moda yarışmasında ama hiç izlemedim. ablası da ünlüymüş ama onu da bilmiyorum. hatta ben ablasının ve bunun cicişler denilen kişiler olduğunu sanmıştım ama onlar farklı kardeşlermiş. o kadar yabancı olduğum konular bunlar yani. armağan çağlayan'ın programında izledim ilk kez uzun uzun ve anında fark ettim ki çok çok zeki ama rol yapan birisi. bir iki yerde yaptığı mimikler ve verdiği cevaplardan bu çok net anlaşılıyor. gerçi öyle ahım şahım bir zekaya sahip olmaya gerek yok bunu anlamak için. aptal olmayın yeterli. ama aptalsanız yapacak pek bir şey yok çünkü siz bunu hiç bir zaman fark etmeyeceksiniz. hayat size güzel. aptallık mutluluktur çünkü.
  • bu kadının zeki oldugundan bahsediyorlar.

arkadaşlar zeki olmuş de ne yapmış, quantum teorisine katkıda mı bulunmuş, covid aşısına çözüm önerisi mi bulunmuş, ülkeye faydalı bir adet eser mi bırakmış, üstün bir felsefesi var da biz mi bilmiyoruz?

zekidir belki, mümkündür, ancak bunu kimse ölçmedi ve bilemez, her değişik dediğimiz şeye tapamıyoruz. öyle olsa marilyn manson peygamberdir derdik, ama demiyoruz gördügünüz gibi...

ayrıca mars'ta da su bulundu.... eee? bize ne faydası var bu suyun? işte aynı şekilde, bahar candan zeki ise bu zekanın bize faydasını bi anlatın da ögrenelim.
  • "bakire ve hamile" olduğunu iddia eden trol. tez akıl fikir diliyoruz kendisine.

görsel
  • bir dönem annem sebebiyle maruz kaldığım her baktığımda sebebi neydi dediğim karakter oyuncu değişik insan tipi ne olarak tanımlayacağımı bilemediğim biri.
  • sevgili asko bahar;

sana söylemek istediğim birkaç sey var ve buralari okudugunu biliyorum. kelimenin tam tam anlamıyla sana bayyyyılıyorum amk, yaptığın her şeyi hayranlıkla izliyorum. türküye cumhuriyeti uygarlığı senin kıymetini bilmiyor. herkes seninle alay edip dalga geciyor ama hic uzulme asko cemiyeti baskonsoloslugu olarak toplandık ve onların hakkından gelicez. seni cok sevdigimi biliyodum ama bu kadar cok sevdigimi bilmiyodum aq. yemin ederim duygulandim, dun gece cihangirde bir mekanda oldugunu öğrendim, aramızda sadece 20 dklık yol vardi ama yanina gelemedim. gerci beyoğlunu hic bilmiyorum seni bulamazdim. seni görmeyi her seyden cok istiyorum asko birligi federasyonu baskani olarak buradan sana cağrıda bulunuyorum. isler biraz karıştı ve seninle görüsmemiz lazım. bu talebimi dikkate almazsan birleşmiş askolar milletleri olarak bizler götümüze çivili beyzbol sopasi sokularak ölüme terk edilicekmisiz. her sey senin elinde, bizi korumak icin elinden geleni yapacağına eminim.

bu arada abartısız sıfır saka en büyük hayranınım.

(bkz: cok yasa alisya bahar candan)
hesabın var mı? giriş yap