şükela:  tümü | bugün
  • selahattin demirtaş'ın kız kardeşi. aynı zamanda aile fotoğraflarında gördüğümüz arka plandaki "çığlık" tablosundan esinlenmeli eserin de sahibiymiş.

http://www.milliyet.com.tr/…in-aile-gundem-2041893/
  • dilek öcalan'nın tipiyle(bak tipiyle diyorum ama terörisrrerörer deme) dalga geçip başlığına onlarca entry yazan faşist sapıkların ne diyeceğini merak ettiğim kadın.
  • eşek kadar güzel kocaman gözleri olan çapulcu gız, muhtemelen gezi'nin ilk üç günü bile ordaydı. zaten bir yerlerden tanıdık geliyor.

çok ortak noktalarımız var bu badem gözlüyle, mesela ikimiz de münchcüyüz. o edward münchcü; ben beşiktaşlıyım efsane sol kanat markus münchcüyüm. o sürrealist resim falan yapıyor, ben otomatist yazılar yazıyorum. o da anadolu çocuğu, ben de. onun da 2 tane gözü var -kocaman-, benim de.

başka bulamadım.

neyse, özet geçiyorum ben bu badem gözlünün tek gülüşünden böyle garip bi elektrik aldım, kendisi de müsait olursa bir kaçak çay içmek isterim onunla. bütün sosyal alemi ayağa kaldırdım, sırf onun için debe'ye girecek entri kastım, feysini mesenesini biri bulur gönderir deyi, twitter'dan zarflar attım almadı, napacam bilmiyorum.

böyle badem gözlü kızın feysi bende olsun bankaya 1 buçuk milyar* borcum olsun. 3 vakte kadar kendisiyle irtibata geçemezsem vesikalık resmini bastırıp karşıma koyup rakı içecem, olsun be güzelim olsun. diyeceğim..
    oooooof oof. şimdiden çok özledim.

tüm sosyal arkadaşlarına duyurulur.*
  • kimse söylememiş ama çok güzel bir kadın.
  • çok güzel kız. aciiip güzel kız. lan niye bu kadar güzel kız?!!

tablosu hakkındaki açıklamalarını okudum. kendi içinde bi matematik oturtmuş belli ki ama arkadaki kurbağadan hiç bahsetmemiş. çığlık demişsin, munch demişsin, ailemiz için sanat çok önemli demişsin ama hanım abla o kurbağa nedir arkada? ne yapıyo o hayvan orda? kurbağadan bahsedilmemesine çok içerledim ben şahsen.

biri bana kurbağayı anlatsın.
  • bugün gördüğüm ve güzel bulduğum kadın. gülüşünü ayrı beğendim.
    tabii videodaki kişiyse;
    bahar demirtaş?