şükela:  tümü | bugün
  • wtc de hiperaktif programını hazırlayan ve sunan insan.
    ayrıca;
    (bkz: #22627516)
  • çok tatlı bir kız.
  • (bkz: ironman)
    (bkz: triatlet)
  • hani demiş ya şair; ulaşamazsın aşk olur. işte öyle birşey...
  • bir spor dalında ilklerden ve başarılı olmak başka sorumlulukları da yanında getiriyor. o zaman sadece sporcu olamıyor, bu sporun gelişmesi ve tanıtılması misyonunu da üstlenmeniz gerekiyor tıpkı ipek şenoğlu, şahika ercümen gibi..

program da sunacaksın, akademik görevlerde de bulunacaksın, reklam yüzü de olacaksın bunların yanında en önemlisi yaptığın sporda en başarılı olmaya devam edeceksin. sürekli bir şeyler anlatacaksın, belki uyumayacak, zamanı yetiştiremeyeceksin, bazen çıkmaza düşeceksin ama bu ağır sorumluluğu taşıyacaksın. bu kadar yükü genç bir sporcuya yüklemek ne kadar doğru tartışılır ama realite bu.

diğer yandan, hani hep yanında olmasını isteyeceğin insanlar vardır ya, bahar öyle biri. dışarıya verdiği enerji karşısındakini de harekete geçiriyor, mutlu ediyor. başarıları aşağıdaki gibidir.

* 2016 ironman 140.6 dünya şampiyonası (kona)
    * 2016 ironman 140.6 afrika şampiyonası 2.lik, ironman dünya şampiyonası hawaii-kona için slot kazanıldı. ülkemizi temsil edecek tek türk kadın sporcu. haber linki
    * 2015 gloria 70.3 ironman 2015 en hızlı türk kadın sporcu zamanlaması. haber linki
    * 2015 lüksemburg ironman 70.3'te üçüncülük.
    * 2015 berlin maratonu en hızlı türk kadın sporcu, genel klasman 196.sı
    * 2014 ironman 70.3 dünya şampiyonası (kanada 2014)
    * 2012 ironman 70.3 dünya şampiyonasında (las vegas 2012) türkiye adına yarışan ilk ve tek kadın ironman.
    * 2014 luxembourg 70.3 ikinciliği (kanada’dadaki dünya şampiyonasında yarışmaya hak kazandı)
    * 2012 las vegas dünya şampiyonası 20.si
    * 2012 wiesbaden 70.3 avrupa şampiyonası 11.si
    * 2012 abu dhabi triathlonu yaş grubu 1.si, genel kadınlar klasmanı 6.lığı (146)
    * 2011 aix-en-provence half ironman katılımcısı (ilk türk kadın)
  • bugün düzenlenen 2015 berlin maratonu' nu 3.13.36 gibi muhteşem bir dereceyle tamamlayan başarılı sporcu. genel kadınlar klasmanını 196. olarak tamamlamıştır. kendisini tebrik ediyorum.
  • çok güzel gülüyor allahsız. bir yarışta kollarında bayılasım falan var. yardım ayağına tanışmış oluruz.
  • dün güney afrika'da yapilan ironman yarışında 2. olarak müthiş bir başarı elde etmis triatlet, ironman!

güzel gülüşü ile rakiplerini ekarte ettiğini düşünüyorum :)

kamu hizmeti: instagram hesabı
  • tasarım harikası, teknoloji çıtası bisikletlere biniyor olmak pek bi havalı duruyor ilk etapta fakat rakiplerinin epey bir gerisinde kalması, dereceye girememesi "kendi çapında pasta" oluşuna en derin vurguyu yapıyor zaten. smiley instagram fotoları, yarış yadigarı olarak bisikletseverlere takdim ediliyor nihayetinde ve bizler de alkışlıyoruz.

129 kupona aldığım bisan ihlas'la sollarım allahıma!