• boga heykelinin ordan girince biraz ileride soldaki kapanan turk yemekleri yapan self servis lokantanin yerine acilacak olan kahveci. kapisinda tadilattayiz diyor ancak uzerindeki kagitta shaya imzasi var ki bu sirket starbucks ve body shop'in sahibidir, iki katli olduguna gore starbuck acacaklar.
  • halil ibrahim sofrası yerine bahariye caddesinde açılması muhtemel starbucks'tır
  • bahariye gloria jeans'ten sonra beklenen girişim... eski resim kursumun altına açılacak, ne güzeldir... halil ibrahim sofrası'nın da kapanmasına sevinmiştim zaten.. çok kazık idi fiyatları, hep kıl olmuşumdur. gerçi buraya gidecek miyim? aynı derecede kazık mıdır? ee öyledir ama olsundur... renk olur starbucks.. (liboşum kapitalistim evet, coca cola'nın da fanıyım)
  • civardaki iyi kahve içilebilecek nadir yerlerdendir. en kötü kafeye girseniz nescafeyi 3 liraya içebileceğiniz bu çevrede aynı fiyata bir küçük kahve alabilirsiniz ki bu küçük kahveler zaten bana büyük gelmektedir.

kahveyi aldıktan sonra yukarı çıkıp sakin selamet oturabileceğiniz gibi bahariye caddesinde turlamak da iyi olabilir. öğlen yemeği dönüşü uğrayıp, iş yerine kadar yürürken kahveler höpürdetilebilir ayrıca..
  • üst kat bahariye caddesi terasında cadde kenarı masalardan birine oturularak hem kahve içilip hem de saatlerce kalkılmayası mekan. aşağıda bahariye caddesi'nin hareketi, masada lezzetli bir kahve, bir de karşıda sevdicek varsa hep gitmek ve aynı masaya oturmak isteyeceğiniz kahve zinciri şubesi.
  • rıhtım starbuckstan sonra tuvaletlerine şifre koydurandır.
  • kadıköyde oturup rahatsız edilmeden sohbet edilebilecek, kitap okunabilecek ya benzeri bir aktivite yapılabilecek yegane mekan.
  • kadıköyde oturup keyifli bir şekilde iş yapılacak yegane mekan, şu an burada olan sözlükçü yazar kardeşlerimizi üst kata bekleriz.
  • pos makinesi bozulunca nakit para vermek için ısrar etsek bile kekin yanına aldığımız filtre kahveleri ikram eden kahveci.

böyle de sevgimizi kazanmışlardır.
hesabın var mı? giriş yap