şükela:  tümü | bugün
 • 22 yaşında rus diyarına iltica ederek 35 yaşında milyar dolar servete sahip olan ilginç insan. gillette gibi bir marka algısına rağmen arko traş köpüğünü evyap sabunuyla birlikte önce tüm rusya'ya sonra da doğu avrupa, kafkasya ve türki cumhuriyetlerde en çok tercih edilen ürüne çevirmek elbette ki kolay iş değildir.
  ardından esta construction isimli firmayla avm/inşaat işine de el verip, oradan da yüz milyonlarca doları vurmak, türkiye'de 500 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımına soyunmak da bu adamın yeni icraatlarıdır.

  ankara üniversitesi dtcf'de rus dili ve edebiyatı okuyup 22 yaşında ceketini alarak gittiği diyarlarda neleri başardığı çok konuşulan; nasıl başardığı, şirket yapı/yönetimi haliyle merak konusu olan ve hakkında "ileride galatasaray'ın abramoviç'i olacak" bahisleri geçen kişidir. bu manada tipten kaybetmekle beraber dursun özbek'ten eksiği yoktur, lakin liseli değildir.

  edit: gs çulsuz kalınca lise falan dinlemez,buralar entry dolar.
 • galatasaray başkanlığı için adını sık sık duyacağımız başarılı iş adamı. oğlunun adını aslan koyacak kadar fanatik galatasaraylı kendisi aynı zamanda.
 • şu sıralar galatasaray başkanlığı için kulislerde adı geçiyor.
  medyada pek konuşulmamış ama floryadaki altyapı tesislerinin sahasını kendi cebinden ödeyerek yeniletmiş kendisi, eski yönetici cem kınay geçenlerde açıklamıştı.
 • ılginc hayat hikayesiyle bilinen, koyu galatasarayli iş insanı. milyar usd serveti oldugu söyleniyor. ergen gs'liler fb'nin koç'undan feyz alarak islak rüyalar görüyor ama, zor iş. zaman ne gösterecek bakalım.
 • tarihini tam hatırlamasam da kendisiyle tanışıp 1 saat kadar muhabbet etmişliğim vardır.
  toplantıya 2 saat geç kalmasaydı daha iyi bir izlenim bırakabilirdi ama değişik bir insan.
 • bu tip adamlar genelde tepeden inme başkan olamaz bizim takıma. öyle bir düşüncesi varsa önce muhtemelen stadyum sponsoru ya da forma sponsoru ya da her ikisi birden olur yıllık 20 milyon € gibi saçma sapan bir rakama. sonra bir oyuncunun transferine sponsor olur. 10 sene sonra falan da başkan adayı olur. öyle bir anda tepeden inmeye izin vermez inan kıraç ve tayfası...

  edit: kendisine okutun burayı. firması, galatasaray'a 5 yıl 125 milyon € + stada çatı yapımını üstlenme karşılığı stadyum ve forma sponsoru olsun. 125 milyon € bedelin 65 milyon €'su peşin olarak ödensin. geriye kalan rakam da 15'er milyon € olarak 4 senede ödensin. 65 milyonun 40'ı borçlara, 25'i de moder tarzı transferlere gider, kulüp rahatlar. bunu yaparsa zaten 5 seneye bu taraftar onu o başkanlık koltuğuna kesin oturtur. inşaatçı olduğu için devlet desteği zaten banko, bizim hükümetin en sevdiği şey inşaat:)
 • galatasaray kulübü kişilerin veya firmaların değildir. buna sığınan takımlar şu an mevcut. bahattin bey madem çok iyi galatasaraylı , sağlam bir sponsorluk anlaşması yaparak bunu ispat edebilir .illa başkan olmasına gerek yok.
 • krasnodar futbol kulübüne dünyanın en lüks stadyumlarından birini yapmış olan iş insanı. şu sıralar galatasaray başkanlığıyla ilgili söylentiler mevcut.

  karakterini bilmiyorum ama zenginliği internette bulduğum bilgilere göre bi hayli var. rusya kalibresinde zengin birisi.

  iyi bir galatasaraylı gibi. türkiye’de bazı şirketlerine verdiği isimden belli oluyor. duruşu da galatasaray’a yakışan birisiyse neden gelmesin.

  edit: daha önce de haberi çıkmış nabız yokluyor heralde. abi sen önce bi katkıda bulunsan sonra denesen. bi tanısak seni hangi kafenin baristasısın felan vizyonunu öğrensek bi. galatasaray parayla girilen yer değil biliyosun.
 • boş işler. ali koç'a imrenen galatasaraylı taraftarın zengin başkan bulup tranafer yapma arzusuna konu olan isimdir.

  galatasaray' a gelen en son zengin başkan siyasi gücü kullanan fenerbahçe tarafından indirilmiş olup adamı meteliğe kurşun atar hale getirdiler bahsettiğim ünal aysal.

  galatasaray taraftarı şampiyonluğa ortak olmak istiyorsa bein'in izlenirliliğini düşürecek, kendisinin olmadığı ortamdaki kaybı artıracak. bunu yapabilir mi şüpheli.

  transferle mesut olunmaz, transfer yaşam değildir. galatasaray sil baştan kendisini yeniden dizayn etmeli. dünya futbolunun gerisinde kalmış bir kulüpten söz ediyoruz. tekrar takım hüviyetine sokacak bir yapılanma gerekli. gerisi faso fiso.