şükela:  tümü | bugün
  • gelmiş yine mal sürüsü sanki mevzu sulama hortumuymuş gibi.
    ulan beyinsiz sürüsü buradaki mesele can güvenliğidir. ben sizin olmayan o beyinlerinizi seveyim. başlığı okuduysanız konunun hortum değil, insanların can güvenliği olduğunu anlamışsınızdır.

gerçi ben kime anlatıyorum. kendi çocuğunu köpek parçalasa köpeğe oğlum ye afiyet olsun diyecek beyin yoksunlarına ne laf anlatabilirsin ki?

hortumdan söz açılmışken hortumu baya parçaya bölmüşler. çok meraklıysanız hepsini yollayım size, oranıza buranıza sokarsınız.

yeri gelmişken, ben her ay sokak hayvanlarının tedavisi ve beslenmesi için ciddi miktarlarda yardımda bulunuyorum. köpek kadar aklınız olsa mevzunun ne olduğunu anlar ona göre empati kurardınız da işte nerede sizde o akıl?
  • baslik hortum parcalama. konudan alakasiz bir olay anlaticam. basligi axan yazarin niyetini az cok anlamis durumda oldugumu dusunuyorum.

bizim mahallede de var boyle kopek ceteleri. aksam 1 de sokaga cikip teror yaratirlar bagiris cagiris. hep killanirdim ne oluyoruz diye. bir gece eve bisikletle geliyordum, bunlar sokagin asagindan bana dogru bi tavir yapti iki tekme iteklemesi ve bisiklet gucuyle bastim kurtuldum ve yolda ilerledim. o sirada mahalledeki dukkanlardan bir iki tanesinin ciragini gordum. ellerinde 1 kova cig et tasiyorlardi. ne is demeye varmadan sokagin yanina cig etleri doktuler, kopekler geldi yedi.

iyi niyetli hareket ancak cig et verilir mi abi sokak kopegine? bunlarin ehlilesmesi icin pismis et yemeleri lazim. cig etin icindeki mevzular hayvanlara baska seyler katabiliyor. sonra gozleri donuyor gece acikinca. insanlara da saldiriyorlar.

bu kopekleri insanlar azdiriyor. sonra belediyeden, eksiye baslik acip mercilerden cozum ariyorlar.

sorun yine insan oluyor. azdirmayin sokak hayvanlarini.
  • su hortumun parası neyse verelim diyen orospu cocukları! yedi sulalenizi sileyim! o kadar paranız varsa bana yollayın! yazdığınız kadar insan olsaydınız yazmadan once gonderirdiniz aq fakirleri..

olaya gelince yazar %100 haklı... sokakta başı boş köpekler ancak 4. dünya ülkelerinde olur. gerçi başlığa bakınca bu kadar sığır da ancak 4. dünya ülkesinde diyorsunuz ama yine de kendini tehlikede hisseden insanlar içinbir önlem alınmalı.
  • ustteki bir yazarın melek dediği hayvanlarin üç tanesi gözümün önünde bir kediyi bacaklarından tutup parçaladı. köpekler bireysel ve grup davranışları tamamen farklı olan hayvanlardır. artık şu gerçekle yüzleşin.
    gerçekten biz uslanmaz bir milletiz. herkes kendi fikrinin faşisti.
  • 'köpekler çin'e satılsın ülkemize döviz girsin' sloganıyla bitecekmiş gibi duran yürek parçalayan hadise.
  • şu “parası neyse alayım sana hortum”cuları bir gün 4-5 tane köpek hırlayarak kovalasa da götümle gülsem. anlamıyor salak. hayvan bu ne yapacağı belli olmaz. neye kızdığını anlayamazsın. eve giderken çocuğun bacağından kapar, yüzüne atlar vs.

şu ekşi sözlük iyice aptal çöplüğüne döndü. alayım sana bi hortum diyenleri hortumla kovalamak istiyorum. allahın malları, aptalları salakları
  • sokaklardaki başıboş köpek problemine karşı kafasını kuma gömen, ikiyüzlü ezikleri tek tek ortaya çıkartan bir başka olaydır. bunların derdi sokak köpekleri falan değil. okuduklarını da gayet anlıyorlar ama işlerine gelmiyor çünkü toplumsal hayatın ne olduğunu bilmeyen, esasen medeniyetten bihaber durumda olan, zavallı ezikler bunlar.
  • bahçene köpekler ya da başka canlılar elini kolunu sallayarak girebiliyorsa buradan vır vır konuşmayacaksın.

madem bahçen var çevir kardeşim etrafını çitle.

bizim de bahçemiz var, karıncalarını bile tanırız bizden mütevellit saygılı çocuklardır.