şükela:  tümü | bugün
  • tamamı:

bahçe_m_deki ağacın meyvasını ilk ben yedim hakim bey. olan ve başkasına mı verecektim

şeklinde devam eden kan donduran orospu çocuğu beyanı. bu cümleyi kuran öz kızıyla ilişkiye girdiği için mahkeme önünde ensest ilişki suçlaması ile hesap veren bir baba (!).

ayşe arman ın canan güllü ile yaptığı ve bugün hürriyet'de yayınlanan ropörtajın belki de can alıcı cümlesi. sabah okudum , bu saat oldu hala aklımda cümle.

canan hanım türkiye için bir ensest atlası hazırlıyormuş. 4 yıldır üzerinde çalıştığı atlas ' a destek veren kurumların sağlık bakanlığı ve/veya devletin ensest suçları konusunda çalışan birimleri olduğunu zannediyor di mi insan. değil destek vermek sağlık bakanlığı izin vermediği için bm çalışmaya destek verme konusunu gündemine bile alamamış. yeni yeni bm ve stk ve üniversiteler destek vermişler çalışmaya.

bu ülkenin, bu milletin genlerinde var kafasını kuma gömüp sorunları yok saymak.

müslüman bir ülkede ensest diye bir şey olur mu. hiç sende.

böyle bir şeyi iddia etmek bu ülkede geçen yıl 214 (yazı ile ikiyüzondört ) kadının göz göre göre erkekler tarafından öldürüldüğünü söylemekle aynı şey olur. ( hani en büyük günahlardan biri ya insan canına kıymak din-i islam'da )

yok canım. bir yılda 214 kadın erkekler tarafından katledilmiş olamaz bu ülkede di mi. kaldı ki ensest filan yaygın olsun bu toplumda.

olmaz.olamaz. rahat olun siz ve uyumaya devam edin.

edit: burdan da buyrun
    buyrun kaynak ama elbette hüriyyet'in saçma uygulaması yüzünden okumak için giriş yapmalısınız. neden. niçin. onu hürriyet'e sormak lazım.
  • her detayı kan donduran olayın kan donduran savunma beyanatı.

her karesi facia bir olay.
    orospu çocukluğu sürekli level atlıyor bu ülke de. bunlara ciddi cezalar verilmeli fakat bizimkiler nasıl serbest bırakırızın peşinde. ulan yazamayacam daha fazla.
    acılar içinde ölün.

haber
  • ayşe armanın fantezilerinden bir demet daha. adam savunma yapacak hemde bu şekilde savunma yapacak he ?

senelerdir ne zaman açılsa bu konu kahvede olsa , en entelektüel ortamda olsa bu goygoy döner .

bu savunmaya ağırlaştırılmış ceza vermeyecek hakimde zaten maldır.
  • (bkz: allah bin belasını versin)

kopsun tufan, dünya yıkılsın. böyleleri yüzünden toptan yok olsun insanlık. umrum değil.