şükela:  tümü | bugün
  • uzun yıllardır görgüsüz şekilde geçen araç egzos seslerine maruz kaldığı için 7. cadde'nin geride kaldığı karşılaştırmadır.

disko, bar vs etkinliklerinin yoğunluğu ile tunalı öndedir. lisedeyken bahçeli, biraz daha büyüyünce tunalı tercih edilir genelde.
  • etimesgut 2065. sokak. mis gibi, sessiz sedasız. ağaç bile var.
  • genç ve görmemiş tayfanın bokunu çıkarması sebebiyle tunalı hilmi benim için kaybeden cadde bu karşılaştırmada. okuluma ve evime yakınlığı, tunalı'ya göre daha düzenli ve mütevazı yerleşimi, sağda solda sarhoş ve karı kız peşinde koşan değişik tiplerin olmamasıyla 7. cadde'nin gönlümdeki yeri ayrıdır.

ama çoğu yemek restoranına ev sahipliği etmesi ve eve, okula çok daha yakın olması nedeniyle 3. cadde gönlümüzdeki tahtın sahibi caddedir.

edit: ayrıca kızılay'a daha uzak olması sebebiyle bahçeli her daim daha tercih edilebilir durumda olacak.

sebebi için (bkz: #61250639)
  • bombok bir şehrin caddeleri.
    daha net ifade etmek gerekirse: bu caddelerin bulunduğu şehrin büyükşehir belediye başkanı ezelden beri i. melih gökçek.
  • tunalı hilmi her gün gitsem bıkmayacağım bir atmosfere sahiptir. iyi mekanları vardır. bahçeli tarafına 10 yıl gitmesem bile aklıma gelmez.
  • 7.caddede saat 1 olunca her yerin kapanması sebebiyle gece hayatı açısından tunalı derim. ama oturmak yaşamak açısından diyorsanız bahçeli daha nezihtir tunalının apaçileri fazladır.
  • kuğuludan kalkıp tunalıda yürümenin keyfini 7. caddede hiç bulamadığımdan olsa gerek tunalı hilmiyi artılayacağım karşılaştırma
  • ankara'ya taşınmayı düşünenleri ciddi ölçüde arada bırakır. gerçekten, hangisi? galiba genç, ilkel ve görgüsüz seviyorsanız 7. cadde, yok öyle sevmiyorsanız değişik bir varyasyonu olarak tunalı. ben şahsen kararımı tunalı olarak açıklıyorum.
  • o kadar üzerinde düşünülmeyecek caddelerdir.

birine giden muhtemelen diğer ikisine gidiyordur.
    sadece yüzler farklı yoksa aynı tip aynı zevkte insanlar.

farklı yerler keşfedin, yoksa ankara kadını ve erkeği zaten giyim olarak standart,en çılgın giyiniyorum diyen yırtık kotludur o kadar.başka semtleri kaldıramayacak bir giyim tarzınız zaten yok.
    haa var diyorsanız;
    zaten diğer yerleri görmemişsiniz, yine gidin siz yokken neler olmuş bakın.