şükela:  tümü | bugün soru sor
  • “terörden tutuklular için gayret göstereceğiniz yerde 235 bin gariban var cezaevinde bunlarla uğraşın dedik. cezaevlerindekilerin belli bir oranı pkk ve fetö’den. kalanları adi suçlu ve kader kurbanı. canileri, istismarcıları ayıkladıktan sonra kalanları gözümüzün önüne getirin. bunların büyük bir kısmı çocuk, genç. cezaevindeki hayat, insan onuruyla pek bağdaşmayan bir hayattır. bu zemini işledikleri takdirde türkiye, büyük bir felakete sürüklenebilir. gezi olaylarından çok daha korkunç ve çok daha gaddar olur. cezaevindekiler kader kurbanı olmaktan çıkıp fetö’nün, pkk’nın kurbanı haline gelir, seçime 1 hafta 10 gün kala bir talimat ile isyan başlatırlar ise ne olur? kader kurbanı olan insanları ayıklayıp dışarı çıkartın, türkiye biraz rahatlasın, rehabilite olsun. bu teröristleri 2 kişilik 3 kişilik yerlerde tutuluyor, kader kurbanı olan suçluların koğuşuna birer ajanlarını gönderiyor bu teröristler ve onlar orada fitne yayıyor. cezaevleri, afrin’de atılan bombalardan daha tehlikeli bir bombadır.”
  • bahçeli türkçesinin mot a mot çevirisi: hırsızı, gaspçıyı, dolandırıcıyı salalım da hısım akrabasıyla bize 3-5 oy versinler. yoksa %5'te kalıp rezil olacağız.

    en son adi suçluları sokağa salan rahşan ecevit'in bunaklığıydı. faturasını da hep partisi hem de masum vatandaş yıllarca ödedi. salınanların da çoğu bir kaç senede geri döndü cezaevlerine. (bkz: rahşan affı)

    aynı haltı yemek istiyorsanız, buyurun afiyet olsun.