şükela:  tümü | bugün
 • recep'in hayır demesine rağmen ısrarcılığını korumaktadır.

  --- spoiler ---

  “sayın cumhurbaşkanı ingiltere’ye giderken af gündemimizde yok dedi. bununla ilgili ne düşünüyorsunuz?” sorusunu bahçeli şöyle yanıtladı:

  "biz kendi gündemlerinde olsaydı zaten destek verir, müspet kanaatimizi kendileriyle paylaşırdık. ancak gündemlerinde olmadığı için bir görüşümüzü, çok ciddi sosyal ve toplumsal boyut kazanmış, ihtiyaç haline gelmiş kanayan bir yaraya dönüşmüş mühim bir meseleyi milletimizin gündemine taşıdık. bu konuda da kararlıyız ve sözümüzün ardındayız. 49 yıllık siyasi geçmişi, tecrübe ve geleneği olan mhp’nin çok önemli bir toplumsal yarayla ilgili çözüm önerisini paylaşması son derece doğal son derece meşru ve elbette de en tabii hakkıdır."
  --- spoiler ---

  devlet bahçeli bu tavrıyla ne yapmak nreye varmak istemektedir? tekeden süt mü sağmaya çalışmaktadır? yoksa cumhuru dağıtmak hedefinde midir? çok değişik bir adam gerçekten.
 • minik reyizi desteklediğim bir konudur.

  sokaklarımızda yetersiz sayıda hırsız ve gaspçı olmasının eksikliğini çekiyoruz. örneğin bizim siteye uzunca bir süredir hırsız uğramadı. en azından devletine, milletine bağlı fetöcü olmayanlardan başlayarak bir af çıkartma yoluyla bu önemli hizmeti yeniden ulaşılabilir yapmak cumhur ittifakının birinci görevidir.

  bir dakika... hmmm... yeni vergi daireleri kurulacakmış, haber geldi. o da olur bak.
 • bahçeli diyor ki mahkumlarin kalkışabilmesi ihtimali uzerine icerdekilere yonelik af cikaralim.

  yahu koca devlet buna yonelik onlem alamiyor mu?
  bu ihtimal uzerine mahkumlardan korkup icerdekilere af getirmek ne kadar adaletli olur ki?

  oncelik hukuku tesis edip adaletin gecikmesini onlemek olmaliyken istege bakar misiniz.