şükela:  tümü | bugün
  • oncelikle asil gercek diye bir tamlama mi olur demeyin, bu isimde kitap bile yazmislar. konumuza donersek, benim gozumden hicbir sey kacmaz arkadaslar. simdi bugune kadar sayin bahceli hep akp'nin koltuk degnegi olmak ve erdogan'in her dedigini yapmak gibi elestirilere maruz kaliyordu. hatta, bahceli'nin yaptigi erken secim, baskanlik sistemine gecis gibi cikislarin da aslinda erdogan'in kamuoyunu yumusatmak amaciyla bahceli'ye soylettirdigi seyler oldugu iddia ediliyordu. burada bir teori olarak sunu dusunebiliriz o halde. devlet bey bu elestirileri gordu ve bize bir oyun oynamaya karar verdi. kendisi sayin erdogan'la birlikte boyle birsey planladilar. devlet bey "af ciksin" dedi, tayyip bey "hayir boyle birsey gundemimizde yok" diye karsilik verdi. burada ortaya cikan uyusmazligin sonucu olarak da devlet bey'in az evvel bahsettigim danisikli dovus, koltuk degnegi gibi elestirilerden siyrilmasi saglandi. ama bizim gibi turkiye'nin en zeki insanlarinin toplandigi eksi sozluk ahalisine yediremezler bunlari.
  • aramızda zehir gibi kızanlar olduğunu anlamama yardımcı olmuş başlık. sizin büyük resim hocanıza kafam girsin la benim.
  • şu haberi okurken bir grup akp seçmeninin eğer böyle bir şey yaparlarsa kesinlikle oy vermem dediklerini biraz önce duydum. böyle bir şey gerçekleşirse kesinlikle negatif geri dönüşler alırlar. bahçeli'nin ağzından çıkan nesnel gerçekler dışında hiçbir söylemine inancım yok zaten.
  • buyuk resim hocasından inciler.

yoklama çektiler, getirisinin görüntüsünden çok olmayacağı anlaşılınca da geri adım attılar iste.