şükela:  tümü | bugün
  • kabul edemiyorum ben bunu ya. stepne deyin, kaset deyin, ne derseniz deyin ama kabul edemiyorum.

konumuz bahçeli de değil aslında. bir ülkenin erken seçime gideceğini, belki de kaderini 70 yaşında bir adam belirlememeli. 70 yaşında bir adam en fazla emekli maaşı ay sonunu çıkarır mı derdinde olmalı bu ülkede. milyonlarca genç nüfus var. benim adıma bu ülkeyi neye dayanarak erken seçime götürüyor ki? bu talep bahçeli’nin değil, biliyorum. ama talebi dile getiren o ve bu adam 70 yaşında. dinamizm yok, gençlik yok, teknoloji yok.

oy vermek için 18 yaş sınırlaması var da seçilmek için niye yok bu sınırlama? bir ülkeyi 70 yaşında bir adam nasıl yönetebilir ki? bir partiyi ya da? ya da böyle bir açıklamayı yapmaya hakkı olabilir 70 yaşında bir adamın.

daha neler neler oluyor farkındayım ama iş cidden buradan başlıyor. çok yazık.
  • allah nasip etmesin.
    var olduğu söylenen, görüntülerin ortalığa düşmesinden korktuğu için şantajla akebeye stepne olduğu söyleniyor.
    eğer adı geçen kaseti var ve birileri saklıyorsa, bahçeli'den beter duruma düşsün inşallah.