şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlığı özellikle cerrah olarak açtım çünkü çalınan otomobilden çok daha önemli olan otomobilde yer alan kanser hastalarına ait bilgiler ve meme kanseri olan hastalarında memeyi almadan tümörü çıkartmaya yarayan aletin olması. bu aletin patent sahibi ve yaratıcısı aracı çalınan doktor ve türkiye'de bir tane var. aletin kendisi materyal olarak çok değerli değil ve bir kaç gün içinde tekrar yaptırılabilir, kullanımı yaygın olmadığından ve aracı çalınan doktordan başka kullanım pratiği olan doktor olmadığından satılabilecek bir şey de değil. tek sorun o aletten tekrar yapılana kadar geçecek sürede hastalara ne olacağı.

  ve bir çok hastanın bilgilerinin yer aldığı laptop ve dosyalar arabada yer alıyor, bunlar çalan kişiye fayda sağlamayacak ama bir çok hastaya zarar verecek.

  araba 3 saat önce gasp edildi, tabi ki 3 saattir poliste ifadeler veriliyor fakat hem 3 saattir bir haber alınamaması hem polisin olaya gereken önemi veriyormuş izlenimi yaratamadı. belki arabayı bir gören olur umuduyla buradan da yazmak istedik.

  34hr6651 plakalı füme renkte bmw 5 serisi.

  saat 23'te bahçeşehir girişinde arkadan bir araba çarpıyor. kontrol etmek için arabadan inince diğer arabadan inen bir başka kişi arabayı alıp kaçıyor.
  sonrasında polise gidilip, tutanaklar tutuldu. find my iphone uygulamasından arabadaki telefon avcılar istikametinde yol kenarında bulundu. polisin söylediğine göre avcılar istikametinde polis aracı görüyor, kovalıyor fakat elden kaçırıyor.

  avcılar civarlarında bir gören olursa aracın yerinin tespit edilmesi açısından çok büyük yardımı olacağından buraya yazmak istedik. şu an tek isteğimiz aracın içindeki dosyaların, bilgisayarın ve malzemelerin bulunması.

  edit : hurriyet haberi
 • başlığı yukarı taşıyalım.

  yalnız bir kişinin malının değil pek çok kişinin hayatının gasp edildiği hırsızlık olayı.
 • yani şu devirde yolun ortasından araba çalıp kaçabileceğini sanan adam kesin 1956 dan falan ışınlanmıştır.
  nasıl bir salaklık la bu?
  up.
 • şerefsiz sonra da doktordan 2. el araba diye ilan verip satabilir.
 • arabanın çalınma biçimiyle akıllara direkt organize işler'i getiren vahim olay. bahsedilen bilgilere ve tıbbi malzemeye zarar gelmeden en kısa sürede bulunması da temennimiz.
 • başlık sahibine de yazdım, buraya da yazayım, daha bir saat olmadı, benzer hikayeyi dinledim, büyükçekmece'de yine aynı yöntemle tanıdığımızın arabasını çalmaya çalışmışlar, tanıdık olay esnasında uyanık davranıp, aracına geri dönmüş, bu sefer çalmaya çalışan şahıs silah çekip, ateşlemiş. adam yara almamış ama araçtan kaçmış. arabada telefonu kaldığı için ve çeşitli evrakların üzerinde ismi yazdığı için, etraftakiler araç sahibine ulaşmışlar. araç esenyurt'ta bulunmuş, tabi çalanlar, beş kişi olduğu söylendi, ortalıkta yok. ama bir şebekenin olduğu açık. detayları öğrendikçe yazarım, bu bölgede yaşayanlar dikkatli olsun.
 • yakın bölgeden bugün başka kişilerin de başına böyle bir olayın geldiğine dair mesaj geldi, bölgedekilerin de dikkat etmesinde fayda var anlaşılan.
 • yalnız cerrahın malı için değil, cerrahın hastalarının hayatı için de yukarı taşınması gereken başlık.
 • inşallah en kısa zamanda bulunur.
 • 155'in "bütün operatörlerimiz meşguldür.." diye 10 dakika oyaladığı ve "lan niye aradılardı acaba" diye merak edip geri de dönmediği bir ülkede olmuştur.