şükela:  tümü | bugün
 • arjantin'de 26 yaşında mimar bir kadın tarafından gerçekleştirilen eylem.

  lan ben bunu hatırlayacağım der gibisiniz demi. aynen şurdan hatırlıyoruz.

  haber'e göre 40 yaşındaki adamın cinsel organını uyurken kesmiş fakat neden kestiğine dair bir bilgi verilmemiş haberde. bunun yerine kesen kadının güzelliğini vurgulamayı seçmişler.

  evlenme vaadiyle evli bir adam tarafından kandırılmış bir kadın olayı olabilir.

  ama kadın erkek fark etmez şiddete hayır!
 • estetik kaygısı duyan mimar hanımefendinin icraatıdır.

  (bkz: budama mevsimi)
 • bunalıma girmiş bir kadının çaresizliğidir. kim bilir puşt herif bitmek bilmeyen cinsel isteği ve manyakça fantezileri ile kadını nasıl bunalttı?

  erkekler cinsel dürtülerine küresel çapta bir çözüm bulmalı. ilaç şirketleri bunun için ilaç geliştirmeli. her şeyin bir ölçüsü var.
 • adamın bir uzvunu kesmiş olmasına ve bunu yaparken adamın kan kaybından ölme ihtimalini de içermesine rağmen kadının mağdur olabildiği bir olay.
 • olabilecek en ağır şekilde cezalandırılması gereken kadındır. erkeğin yapmış olabileceği herhangi bir davranış, bu kadının psikopat olduğu gerçeğini değiştirmez.

  kadın eğer ilişki içerisinde mutsuzsa, şiddete maruz kalıyorsa siktirip gitmeyi bilmeli. adam sana kötü davranıyor diye cinsel organını kesemezsin.

  şu entry'deki gibi (bkz: #72464201) "erkek cinsel dürtülerine küresel çapta çözüm bulunmalı" gibi salak salak yorumlar yazabilecek kadar faşist feministlerin ne zaman bir kadını suçlu bulabileceğini ciddi anlamda merak ediyorum.
 • tecavüzcü ve potansiyel katildir.
 • kizda net bir sekilde crazy eyes var. bu gozleri nerede gorsem tanirim.
  edit: konuya hakim olabileceginiz video.
 • niyeti yanlış anlaşılmış olan kadındır. sevgilisinin cinsel organını kesmemiş sadece daha güçlü büyümesi için budama yoluna gitmiştir. işlem için kullanabileceği birçok alet varken bahçıvan makası kullanması bunun ispatıdır.*
 • feminaziler, sjwler ve kendini komik sanan canlılar tarafından(bir de sonuna *swh eklemiş) haklı gösterilmeye çalışılan canice olay.

  (bkz: #72464201) mesela bakın bu arkadaşın kadın gece neden oradaymış, neden öyle giyinmiş, neden evden çıkmış, neden gülmüş diyerek tecavüzü savunan tiplerden hiçbir farkı yok. ama gelin görün ki bu tiplere ilk sövecek insan da budur demek ki olay erkek olunca hassasiyetlerimizi kaybediyoruz, meşrulaştırmayı normal bir olay olarak görüyoruz. bu da empati kuramayan bir insan olduğunuzun kanıtıdır.

  gelişmiş ülkelerde kadın cinayetlerinin artması:(bkz: #72397163)