• (#96300059)
    silerse diye : paylasim

türk milletini zulümle suçlayıp, ypg/pkk terör örgütünü kendince aklamaya çalışmış ve mehmetçiğimizin ölmesini temenni ederek entry girmemiş, adeta içindeki tüm pisliği sıçmıştır. bimere vs. şikayet edelim.
  • bir süredir sözlükte isim vermeden bana alttan alttan küfür ve hakaretler eden yazar. engellesem de bir şekilde karşıma çıkıyor, yazdıklarını görüyorum. ne orospu evlatlığımı, ne kalaslığımı, ne sığırlığımı, ne yıkıklığımı, ne geri zekalılığımı bıraktı. ben bu adamı tanımam etmem, bir tek engelini bugün kaldırıp mesaj attım, yeter artık da. ifade özgürlüğü diye diye bokunu çıkardınız. ya debe bahanesiyle saldırıyor ya da yazdığım entry'den bir cümleyi c/p edip ona küfür ediyor.

araya girelim edit: (bkz: #123749092)

"bana ilk mesajını 15 aralık 2019'da attığını görebiliyorum. birbirimizi tanımayız etmeyiz ama "bir tek engelini bugün kaldırıp mesaj attım" şeklindeki ifaden yanlış. o gün bir entry'me dair bir mesaj atmışsın, ben de gayet nazik bir biçimde açıklama yaparak o mesajını yanıtlayıp entry'mdeki yanlış anlaşılmaya müsait bir noktayı da senin ifadenden yola çıkarak ve yine nezaketimi göstererek değiştirmişim. bugün attığın mesaja da dm'den aynı nezaketle cevap verip, medeniyet ve iletişimcilik anlayışına uygun şekilde hareket ettim."

- bende o mesaj görünmüyor, silmişimdir. yanlış ifade kullanmaktan ziyade mesaj atıp atmadığımı hatırlamıyorum, bende görünmüyor. her ne mesaj atmış olursam olayım hakaret etmediğime veya kötü söz söylemediğime eminim şeklinde değiştireyim yukarıdaki yazıyı. - insanlara, özellikle herkesin görebileceği bir şekilde "orospu evladı, seni geri zekalı, sığır-yıkık" şeklinde yazılar yazıp -ki entry'leri de paylaştım- en sonunda cevap almamayı bekleyemezsin. "sevgili nice" ne yav, alttaki paragraflara bak, amma geri vites yapmışsın. ikide bir orospu evladı diyen adam istanbul beyefendisine dönmüş. ahahahahahaa. sevgili nice he mi? sevgili orospu evladı yıkık nice demeni beklerdim.

"e iletişim bozukluğu sıkıntısından muzdarip olmasaydın ve pasif agresif tavırlara girip bunca zaman içinde biriktirdikten sonra gelip öfke kusmaya çalışmak yerine daha önce yaptığın gibi bir dm atsaydın veya en azından sana atıfta bulunduğumu iddia ettiğin entry'lere cevaben şahsi rahatsızlığını belirtseydin ben yine adetim olduğu üzere uzlaşmacı ve iletişimci tarzımla gönül almaya yönelik hareket ederdim. "

iki cümlesinden birine orospu evladı, geri zekalı, ahmak hakaretlerini sıkıştıran insandan iletişim bozukluğu çektiğime dair tiratlar mı duyuyorum? orospu evladı yazan birine "krdşm nzk olr msn" diye mesaj atıp bir de onunla saygı çerçevesinde tartışmayı mı bekleyeceğim? beni pasif agresiflikle suçlayan kişiye bak, önüne gelene öfke patlaması yoluyla küfür ediyor. senin bana ettiğin küfürler herkesin gözü önünde ama ben sana özelden "abicim çözelim" diye mesaj atacağım he mi? yazdığın şeyleri okuyor musun... hiç sanmıyorum... durduk yere küfür eden birine nazikçe mesaj atmamız bekleniyor... yazdığın diğer her şeyde geri vites yapmışsın, tam senin gibi insanlardan beklenecek hareket. anca havlıyorsunuz işte.

onunla zerre alakası olmayan şeyleri üzerine alınıp fırsat buldukça bana küfür eden adam gelip pasif agresiflikten bahsetmesin. içimde biriktirdiğim öfkeden ziyade, cevap vermedikçe küfrün-hakaretin bokunu çıkarmandan kaynaklı bir patlama söz konusu. yazdığın entry'lerle, insanlara dolaylı değil; direkt ettiğin hakaretler sebebiyle pasif agresiflik tanımından bahsedecek son insansın. bi de sana mesaj atacakmışım sinirlendiysem, sen ne diyon abicim ya? neden meçleşemediğin belli.

edit bitti.

durduk yere kimseye saldırmadım ve saldırmayacağım; ama bu her siki bildiğini sanıp millete iletişim kurma konusunda akıl veren adamın yazdıklarına göz atalım. ulan insan dönüp öz eleştirisini hiç mi yapmaz hayatta? bir ton paragraf döşeyip yazdıklarını hiç mi içselleştirmez diyeceğim de köylü adamların kadınlarla cinsel ilişkiye giremediği için köpeklere tecavüz etmesini normal gören birinden ne beklenebilir bilemedim. biz, erkeklere verecekmişiz de erkekler yaşlanınca cinsel ilişkiye girememekten kafayı yiyip köpeklere tecavüz etmeyecekmiş. bir insan neden hayvana tecavüzü meşrulaştırmaya çalışır? neden köylü adamın avukatlığına soyunur? şimdiden rol model belliyor herhalde kendine, yol yapıyor demek zaar. (utanmadan paragraf paragraf iletişim koçluğu yapıyor bir de yuh)

bu kafaya, bu düşünceye millete akıl vermeye çalışıyor bir de allah'ım sen koru yarabbi. tinder başlığına yazıp match alamıyorum diye 7/24 ağlıyor, kadınlara sövüyor. kafayı bir "yedekçi kadın" stereotipiyle bozmuş, ona göre tüm kadınlara mesaj yağıyor, tüm kadınlar yedekte erkek tutuyor. 2012 yılından beri sözlükte yazıyorum, bu kadar rahatsız edici, kafayı tümden yakmış bir insana rast gelmemiştim. düşüncemi söyledim, hayatımla alakalı birkaç detay paylaştım diye neden ikide bir orospu evladı yazıp duruyorsun alttan alttan? ben bilmiyor muyum küfürlerine küfürle cevap vermeyi, susayım dedim ne kafa siktin kardeşim.

allah aşkına iki üç kişiyle eşleş de cinsel ilişkiye girememekten kaynaklı öfkeni bir boşalt, sözlükteki insanları da rahat bırak.
  • engelleyip geçeceğiz mecbur. boktan tespitleri ile siktirip gitmesi dileğiyle.
    13 yaşında bir çocuğu indirip kendini 1. yapan dallamayı savunacak kadar garip yazarımsı. aykırı konuşayım da dikkat çekeğim tipinde bir kişidir.
  • bence buluşup yüz yüze halledin probleminizi

yazdıklarınızı okudum, aranızda bi çekim var gibime geldi :)

büyük aşklar nefretle başlarmış :p
  • günümü şenlendirdiniz ahahaha uzun zamandır böyle gülmemiştim. turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışması'ndan sonra yeni bir efsane doğuyor bizim sözlükte.

şu cümleye bittim: ''kadınlara manyak dediğim de tam olarak doğru bir bilgi değil, manyak gibi görünen kadınlara manyak galiba dediğim doğrudur.''
  • tinder'ın kadınlara "manyak" diyen erkekleri barındıran rezil bir uygulama olduğunu kanıtlamış, sosyalleşemediği için çaresizce tinder kullanan bir yazardır.

bana hakaret etmeye devam ediyor. kendisine söylemiş olayım, hakaret ediyorsa tam yerine geldi.

delik çoraplı.
  • yazardır, sözlük yazarıdır. iki sene önce tinder tartışmasına girmiştik, o karşı değil, ben karşıyım. neyse, o konu kapandı ama şimdi baktım da adam hâlâ tinder hakkında yazıyor. bunun projesi miydi bu leş tinder acaba? kendi malı gibi niye savunuyor anlamadım.

öfff, şimdi tinder'a leş dedim diye 45 paragraf yazı yazıp savunur. tamam tamam, demedim bir şey. cici tinder, oooo ciciii ciciiiiii.
  • 285 takipçisini de görmek isteyebileceğiniz bir yazar. *
  • başımdan gitmiş şükür ki. tinder oyalıyordur onu şimdi. adam hiç durmadan car car car car yazıyordu. belki bir yere iftara gitmiştir.
hesabın var mı? giriş yap