şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bahariye cafe)
  • eski bahattin galiba. 5 milyon takipçisi var facebookta sikim sokum tespitlerle timeline piç edicisi. akıllarınca marka mı yaratmaya çalışıyorlar ne peef leş.
  • şahsıma ait para isteyince pantolonumu getir diyen baba tespitini kendisine mâl ederek facebook'ta paylaşan ve ilgi toplayan sayfa veya kişi.
    https://www.facebook.com/…462230486/?type=3&theater
  • bir zamanlar uğur gürsoy'un fırat'ında yer alan baattin tiplemesini kullanarak; tiplemeye ve uğur gürsoy'un mizahına uymayacak şekilde saçma sapan tespitler yapıp sonra da büyük ihtimal teliften ve haksız kullanımdan dolayı baattin resmini kaldırarak kendini baho'ya dönüştürmüş şahıs. kısacası baattin'in yandan yemişi ve komik olmayanı.
  • bir videosunda sunucu olduğunu iddia eden ama asla bu vasfa sahip olmayan, talkshow olduğunu iddia edip geğiren ve bu geğirip durmayı da samimiyet zanneden mide bulandırıcı vasıfsız sığır bir andavaldır.
  • ne kadar boş adam varsa kanalına toplayan ve o yaşına rağmen hala ergen gibi davranan bomboş bir şahsiyet
  • youtube’un fenomen olamayan ezik kanalı, net eziktirler hele mutfakta çektikleri talkshow adını verdikleri şey çöptür.
  • kendileri gibi ergen gerisi bebeleri toplayıp saçma sapan olayları yorumladıkları bir videoya denk geldim.

kanalın diğer videolarına bir bakındım, içerikleri genel olarak ergenlere hitap ediyor. kendilerine saçma sapan içerikleri ile başarılar diliyorum
  • kanı bozuk,ciğeri beş para etmeyen anonim evladın* bir youtube kanalıdır.her denk geldiğinde 15 saniye boyunca küfür ediyorum.
  • olum bu neee biçim kanal lan, diye tepki vermeme sebep olmuştur.
    abi insan izlerken utanıyor.
    birde jahrein denen dingille kapışmışlar.
    o ona şişko diyor, öbürü ona masanızın ortasına sıçarım falan..
    lan koskoca adamlarsınız bee.
    yazık böyle adamları ciddi ciddi izleyen, takip edenler var.
    gerçekten insan şu jahrein denilen dingili ya da (yukarıdaki güzel insanın dediği gibi) kanı bozuk, ciğeri beş para etmeyen anonim evladını ya da türevlerini izlerken hayret ediyor ve şükrediyor.