şükela:  tümü | bugün
 • kendisine memlekete dönmenin sevinciyle 200tl bahşiş veren kadının molaya çıkar çıkmaz çantasından parasını çalan muavindir.

  bilin bakalım hangi güzide firmanın muavinidir ? ben artık bu adamların büyük bir deneyin parçası olduğunu falan düşünmeye başladım hepsi tesadüf olamaz. insan taşımıyor adeta kriminal deney yapıyor adamlar.

  *adana'da bir muavin, almanya'dan memleketi adana'ya gelen ve kendisine 200 lira bahşiş veren kadının 420 euro parasını çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı. kadın çantasını ararken zanlının "biz burada neler gördük, keşke çantanı yanına alsaydın" dediği öğrenildi.

  ilgili haber
 • türkiye'de ayak işi yapan bir adama 200 lira bahşiş verirsen olacağı budur ablacığım; this is ortadoğu, senin yaşadığın almanya'ya benzemez. adamın gözlerinde direk ampuller yanmıştır (ampul kelimesi burada başkaca bir ima içermemektedir) "bu karı bana 200 lira bahşiş verdiyse allah bilir çantasında ne kadar para vardır lan?!" diye...
 • yalnız haberin video'sundan anlaşıldığı kadarıyla olay metro turizm'de geçiyor. :)

  bu adamların ciddi ciddi muavinleri arızalı tipler içerisinden seçtiklerine inanıyorum artık. ulan sana 200 tl verilmiş bahşiş diye nasıl bir arsızlıktır bu.