şükela:  tümü | bugün
  • evet efendim bundan sonra zırnık bahşiş yok alt gelir düzeyindeki emekçi kardeşlerime.

lokantalarda bana nefretle bakıp hizmet eden kardeşlerim, halinizden memnunsunuz belli. bu beyaz yakalı hainin parasını alıp ne yapacaksınız, kesin haram paradır.

eve temizliğe gelen, zor durumda olan, 2 çocuk okutan ablamız. madem ki nasıl koyduk diyorsun, halinden memnunsun, bundan sonra bizim gibi domuz yiyen pisliklerin evine girme. gerçek müslümanların evini temizle.

şirketimizde getir-götür işlerine bakan, dar gelirli abimiz, kardeşimiz, dayımız. metrobüse kadar bizim arabamızla gitme. bolluk bereket var; evinde buzdolabın, fırının da var. al o zaman bir araba, çağ atlamadık mı?

fitre, zekat verdiğimiz, yoksul aileler. ee siz de halinizden memnunsunuz. gidin millet bahçesinde yatıp yuvarlanın, bizim gibi ayyaş köpeklerle bayramdan bayrama bile olsa muhattap olmayın, minnet etmeyin.

küfürlerinizi istediğiniz kanaldan gönderin. mesajlara da bakmayacağımı peşinen söylüyorum. senin 3 kuruşuna kimsenin ihtiyacı yok diyeceksiniz, doğrudur. benim gibiler yüzünden ak parti iktidarda, o da doğrudur.
  • bana katilan kampanyadir.

ben ona katilmiyorum zira ben her zaman vermiyordum zaten.
  • mr pink bunu beğendi
    domuz yiyen neden fitre zekat verir onu da anlamadım bağış yap bu neyin kafası
  • ben bahşiş büyük çoğunlukla veren, veremediğinde de utana sıkıla masadan ayrılan insanım. fakat hizmet sektörü çoğunlukla genç zaten. gençlerin çoğunluğu da ak parti seçmeni değil, olan da zaten huqqa'da filan çalışıyordur. huqqa ve şazeli gibi ya da at pazarı gibi mekanlara zaten giden insan değilim. (ramazanda ilaç içmem gerekiyordu bir yudum su vermediler, en kısa zamanda hepsi batar inşallah)
    tüm bunlar sebebi ile katılamayacağım kampanya.
  • svihs derim üstüne
  • ben son 2 aydır eve gelen kimseye bahşiş vermiyorum baya da kardayım. anlasınlar bakalım kriz neymiş
  • hdp'li emekçi kardeşlerinin partisine oy veriyorsun da, neden kendilerine bir bahşişi çok görüyorsun?
  • katılmaya karar verdiğim kampanya.
  • daha etkilisi için ;
    (bkz: artık tv izlemiyoruz kampanyası)
    (bkz: yandaş gazeteleri almıyoruz)

sosyal medya gücü çok iyi olan birisinin bayrağı taşıması gerektiğini düşünüyorum. basın yayında hayvan para dönüyor. devlet kanalı dahil bütün kanallar havuza dönmüş durumda. ufak tefek insanlarla uğraşmak yerine karunların tepesine çökmek daha etkili yöntem.
    ama boykotu beceremeyen muhalif kitle olarak ilk boykot yapmayı öğrenmeliyiz. bizde var ibnelik. kaypağız ısrarcı değiliz. biz muhalifler 2 ay avmlere gitmesek avmler çöker. çomarın dünyası ne ki? bim, a101, lc waikiki, defacto.

türkiye tarihinde gördüğüm en iyi boykot pınarürünleriboykot olmuştur bu arada.

edit :imla