şükela:  tümü | bugün
  • he is from turkey’dir. afedersiniz nerelidir, alt kimlik, üst kimlik bilmem ama adı ercan’dır.
    https://eksiup.com/b2491b5ff53

sevgili sözlük! 2 aydır taşıdığım kolilerden düşen, açtığım palet dağlarından pırtan faturalardan gördüğüm kadarıyla ticaret acayip bir şey. neredeyse kutusunu aldığımız fiyata tanesini satıyoruz ki kutudan onlarca çıkıyor. tamam endüstri mühendisliği kasacaksınız ama kısaca bu işlerde çok para var.

bu abimiz de amerika’nın güzide gay memleketi rehoboth beach’te dondurmacı açmış. ama adam olamamış.

26 yaşındayım. para alıp vermekten nefret ederim. 3 sene önce işe girerken maaş konuşmadım. tamam dedim ne dedilerse. kurumsal firma. uzman olarak aldılar. sonra uzman yardımcısı yaptılar. neden diyemedim.

evden çıkarken paran var mı diye sorardı annem. var derdim hep. anlardı o. ah annem...

bugün markette bi adamın 24lü suyunu taşıdım arabasına. üstü açık zepzengin bir araba. çoğu insanın hayal ettiğinden. çıkardı bir şeyler çoğu insanın 7 ile çarpıp oha diyeceğinden. okey okey no no dedim.

insanlar garip. para garip.
  • üstü açık arabanın sahibini siken patronunu tasvip etmeyen yazarın patronu.
  • sanırım konudan haberdar olduğumuzu sanıyor. çünkü konuyu bilmeyen insana bir şeyler böyle anlatılmaz. rezalet mi ne belli değil.

resmen işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ

dondurmacının lokasyonuyla bölgede homoseksüel insanların fazla olmasının arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışırken "çıkardı bir şeyler çoğu insanın 7 ile çarpıp oha diyeceğinden. okey okey no no dedim." cümlelerine takılmak zorunda kaldım. ulan çizgi filmde sübliminal mesajı yiyen çocuk gibiyim gece gece.
  • adama "tamam hayır hayır" dediğin için çıkardığı parayı sana vermemiş olabilir.
  • anlamayanlar hesabını silip bir an evvel çıksın, kasıyor.

kapitalizmin merkez üssünden, "para" ya bu kadar dem vurmak garip olmuş yalnız. etrafına bir bak yazar arkadaş, insanlar boşuna koca koca şehirlerde sokaklarda yaşamıyor oralarda.

not: iddialar doğruysa eğer; dondurmacı ercan'ın çok ayıp ettiğini belirtip kendisini şiddetle kınıyorum.
  • dondurmacı ercan’dır. haklı olarak kanıt istemişsiniz: https://eksiup.com/6931c947962

ercan’ı tanımıyorum. dondurmasını yemedim. burada bir markette çalışıyorum. istanbul’da ferit şahenk’in bir şirketinde çalışıyordum. gay muhabbeti için (bkz: rehoboth beach)(bkz: delaware)

insan oğlu anlaşılmak istiyor sözlük. 3 yaşında yeğenim en çok onu anlamamışım gibi yaptığımda kızardı. yani “bir uçurumun kenarındayım, o kadar yokum ki görmüyorsunuz.”

insanlar galiba ikiye ayrılıyor. kabul edenler ve etmeyenler. birisi bana dondurmacının sahibinin türkiyeli olduğunu söyleseydi dondurmacının sahibinin türkiyeli olduğuna inanırdım. nerden anladığımızı düşünmezdim. eğer ki ingiliz anne babası çocuğun adını ercan koydularsa “vay be derdim, yanıldık. adam türkün biri çıkmadı.” o kadar.

2. sınıfta okul değiştirmiştim. küçük l harfini kuyruklu yapardık. yeni okulumda kızmıştı hoca. bi gecede lesiz kalmıştım sözlük. “ama öğretmenim...” diyemedim. oturdum. bütün l’leri düz çizgi yaptım. özür diledim. galiba üçüncü sınıfta tekrar kuyruk geldi. haklıydım. sustum. çünkü anlaşılmıyorsanız ya anlatım şeklini değiştirmeniz gerekir ya da vazgeçmeniz.

hep vazgeçtim. haklı olmak diye bir şey yoktu.
  • ezop masalları - ahlaksız dondurmacı
  • (bkz: türkçe) de (bkz: türk lirası) gibi yere çakılmış.
  • bu kadar "para"'dan dem vurmak, "gay memleketi"nden konuyu nereye baglamak?
    boyle bir turkce'nin nasil olmasi? cikarilan ve 7 ile carpilip oha denilecek seyin ne olmasi?

tanim. anlatilmak istenen konu anlasilamayan, tahminen uykuda ruya gorurken acilmis baslik