şükela:  tümü | bugün
  • yetkin dikinciler ile hande subaşı'nın başrollerinde oynayacağı yeni atv dizisi. her ne kadar kanalından dolayı şüphe duysam da, yetkin dikinciler'in hatrına bir şans vermeyi düşünüyorum. ancak yetkin dikinciler'in eski dizi geçmişi pek iç açıcı olmadığından, misal eşref saati gibi dönemin en güzel dizilerinden birisini finalsiz şak diye yayından kaldırmışlardı, bu dizinin de uzun soluklu olmasını beklemiyorum. komedi türü bir dizi olacağı da düşünülünce, ki büyük ihtimal absürt sahneleri sık sık göreceğiz, tutma ihtimali düşük. cıvık cıvık aşkları, ahlaksız ilişkileri konu alan, fakir edebiyatından gına getiren diziler varken, gerçek oyuncuların çektiği diziler maalesef ilgi görmüyor. bari trt filan alsaydı, neyse yine de bekleyip göreceğiz. inşallah tutar.

ilk tanıtımı şuradan izlenebilir.
  • reklamı fazla yapılmamış olan dizi. iyi bir şeye benziyor. ama tahminimce fazla kalmaz ekranlarda. umarım yanılırım, çünkü entrika dolu dizilerden farklı duruyor.
  • 11 kasım'da atv'de yayınlanmaya başlayacak maftatik komedi tarzında yeni dizi.
    konusu rahmetli kemal sunal'ın rol aldığı iyi aile çocuğu filmine benziyor.
    saf aptal kişimiz kendisine çok benzeyen mafya babasının yerine geçer ve olaylar gelişir.
  • dün fragmanına denk geldiğim ve 'devlet şehit ailelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor' mesajı aldığım an, kanalı değiştirdiğim dizidir kendileri.

henüz başlamamış, izlemeyi de düşünmüyorum.
    çünkü, devletin zaten yapmak zorunda olduğu bir şeyi nimetmiş gibi gösterip, üstüne üstük bir de özel bir kanal aracılığıyla reklamını yapması,

büyük bir terbiyesizliktir.
  • mafya güzellemesi yapmazlarsa tutacağına inandığım dizi. kemik bir kitlesi oluşabilir.
  • sahte kabadayı çakması.
  • her şeyi taklit saçma sapan dizi. sezon sonunu bile göremeden iptal olur kanımca.
  • yetkin dikinciler bahtiyar karakterini inanılmaz güzel canlandırmış.

dost elver ile beraber düğünde oynadıkları sahnelerde yarıldım.

bu arada uzun zaman sonra dost elver'i görmek de güzel oldu.
  • ben takribi 47 saniye dayanabildim bu diziye. 5. bölümü göremez, nah buraya yazıyorum.
  • çok zorlama. yetkin dikinciler'e çok yazık olmuş.