şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bajaj üretimi bir naked motorsiklet.

  ktm 200 duke ile aynı fabrikada üretilmektedir. bir çok hintli motorsiklet sitesinde ktm 200 duke ile kıyaslanmış. tabiki bir ktm 200 duke olmasa da onun yarı fiyatına satılması insanlara cazip gelebilir.

  internette yer alan bilgilere göre de bu yıl içinde 7000tl'den satışa sunulacak.
 • cok guzel gorunen bir motosiklet. su an fiyati 7350 lira. ktm 200 almayi dusunuyorken bir anda aklimi celdi. ikinci el ktm 125 ile sifir bajaj 200ns ayni fiyatta. cok cazip geldi yahu.
  alan, kullanan arkadaslar yesillendirirse mutesekkir olurum.
 • hayatımda ilk defa motosiklet reklamı görmeme sebep olmuş araç. benim tarzım değil, vespacıyım ben ama güzel olmuş böyle reklamların yapılması.
 • ayrıntılı bir inceleme beklediğim,merak uyandıran naked.
 • barzo motoru olmak uzere olan motosiklet.

  edit: allah kahretmesin, oldu bile. guzelim motor apacilerin altinda.
 • sahibinden.com da an itibariyle , daha alır almaz satmaya çalışan 55 kişi olduğunu görünce bu işte bir iş var dediğim..

  link

  edit : 60 olmuş.
 • bu paraya her türlü alınabilecek motor. gerisini abuk subuk fiyatlara motor saplamaya çalışan sair namlı üreticiler düşünsün. hemide 3 buci daha noolsun. ingilizler ne demiş more buci more spark, ya yaa.
 • sahibi olduğum motosiklet.

  naked motor almak istiyorsanız fiyat-performans-görünüm üçgenini en verimli kuran motosiklettir. bunun yanında yakıt tüketimi düşük, yedek parçaları ucuzdur.
 • git gel 1500km istanbul-sinop yolculuğumu başarıyla tamamlamış motosiklet.bir kere sele çok sert ,bu sele ile uzun yola kesinlikle ama kesinlikle uygun değil.titreşim sinir bozucu değil,dik oturuş pozisyonu ile kullanıcıyı fazla yormuyor.24 beygir ile gücü yerinde,torkta fena değil.motor uzun yolda kesinlikle nefessiz değil.120-135km/h civarında bir hızda stabil yola devam edebiliyorsunuz.motor uzun yol için dizayn edilmemiş ama tur camı ve komple yeniden imal edilecek bir konfor selesiyle bu konu da aşılabilir.istanbul içi kullanım için kesinlikle doğru adres.bir kere kıvrak ve seri.tem'e çıktığınızda otomobillerle aynı hızlarda seyahat edip,canınızı tehlikeye atmıyorsunuz.sıkışık trafikte tam bir cambaz.hafif ve dengeli.sele biraz yüksek(80.5cm)ama bu iyi en azından 3-4 araba ilerisini görebiliyorsunuz.oturuş pozisyonu naked motordan daha çok supermotoya benziyor.(aynısı degil).öne yaklaşık 5-10derece civarı eğiliyorsunuz.naked motorlarda bu değer 20-25 dereceleri buluyor.yakıt konusu,değişkenlik gösteriyor.şehir içinde devirli kullanımda 100km'de 3-4litre arası yakıyor.uzun yolda 1500km yol yaptım 180 lira benzin almışım.ortalama 90-120km arası sürat ile (100km/2.8-2.9litre) harcamışım.gayet ekonomik.yedek parça fiyatları muadillerine göre ucuz.malzeme kalitesi malesef çok iyi değil.yani bir japon işçiliği beklemeyin,bulamazsınız.evladiyelik bir motor hissiyatı vermiyor.üzerinde gelen lastikler yazın idare eder ama soğuk ve yağışlı havalarda acemi sürücüler için intiharla eşdeğer.derhal ama derhal değişmeli.fiyat/performans oranı gayet güzel tutulmuş bir motosiklet.