şükela:  tümü | bugün
  • bir sözlük yazarı.
  • kedi kahramani şövalyedir. az daha yurusun hasanpasa guler osmanli pastanesindeki sarisin kedi ve yavrularini sevdirelim
    kendisine.
  • taktir ettiğimiz, sevdiğimiz kişilik. kedi superman'i, sokak şövalyesi.
  • şövalye. kedilerin can dostu, tüm gece insanların onlarca takla atıp kurtaramadığı kediyi kurtarmıştır. keşke bir fotoğrafını da çekseydi. (bkz: #58443077)
  • tam kalp krizi geçirecekken mesajıyla "oh be şükürler olsun" ettiren şövalyedir. allah, seni ve tüm kedileri korusun.
  • nam-ı diğer purr-fect :)
  • https://onedio.com/…nda-ortaya-cikan-sovalye-674822 onediolara falan sıçramış ünü.
  • üç sap bir otele gider, alınmadıkları için oteli kötüleyen ve cinsiyetci olarak itham eden bir başlık açarlar. altında da kadınlara türlü türlü hakaretler yağdırır ne orospuluklarını, ne bedenlerini erkeklere iki günlük tatil için satmadıklarını bırakırlar. yani kendi çirkin düşünce ve davranıslarından dolayı alınmadıkları otel için bir de kadınları sorumlu tutup fahişe olmakla suçlarlar.

bendeniz de bu başlığa otelin haklılıgını savunan bir yazı yazarım. ardından benim isim altı başlığıma bir "kezofeminist" ve türlü garip etiketler yapıştırılır. ne oldugunu dahi anlamadıgım bu tanımlamayı reddediyor, burada bana saldıran yazarların kalitesizliği ve cahilliği hususundaki kararı sizlere bırakıyorum.

(bkz: #69333180)
  • bir gün çok pis şekilde aşık olacaksınız
  • niye herkes şövalye yazmış anlamadım doğrusu (bir yazar )