şükela:  tümü | bugün
 • demokratik laik türk cumhuriyetinde yaşadığımız demokrasi dışı eylemdir. bazı karakter yoksunu siyasilerin kazanana "kazandı helal olsun" demek yerine yerme siyaseti yapmasının bir sonucudur. bunun yanısıra meclise halkın oylarıyla yalvara yakara giren bunun yanısıra binlerce lira alan milletvekilleriinin(!) halkı temsil etmek şöyle dursun görevlerini yapmamalarıdır.

  bükemediğin eli öpememek acizlik değildir de nedir. ?

  30 milyon insanın oyunu hiçe sayıp kendi egolarına yenik düşerek çocuk gibi davranışlar nedir ya hu kaç yaşındasınız !

  burada chp ve hdp seçmenine büyük rol düşüyor. artık seçtiğiniz vekillerin yanlışlarını göstermeniz gerekiyor çünkü bu ne demokrasidir ne parlementodur. afedersiniz ... yarıştırmaktır. kimse horoz değil ülkenin parlementosu da kümes değil.

  birlik beraberlikle herşey daha iyi olacak. fikirlerin düşüncelerin ayrı olması saygısızlık demek değil asıl zenginlik o zaman başlar.

  daha özverili karakterli mv ve parlemento için. el ele verelim. bu ülkeyi seviyor ya da sevmiyor olabilrisiniz. fakat hepimiz içinde yaşıyoruz. kendi standartlarımızı koruyalım. yarın bizlere zararı elbet dokunacak. bize olmazsa arkadamızdan bıraktığımız nesillere dokunacak.

  sorumlu bir iktidar ! sorumlu bir muhalefet ! sorumlu bir parlemento !

  yeni bir türkiye