şükela:  tümü | bugün
  • genelde somut bir sebep sunmadan duygusal nedenlerle inanmayan tiptir.
  • bakanlığın açıkladığı "vaka sayısı/test" oranının hep %10 bandında olması dikkatini çekmiş tip olabilir.
  • iranlı ya da rustur.
    çinli de olabilir.
    hatta ben bir türk olarak bu süper şeffaf 3 ülkenin bakanlarına inanmıyorum.
    doğru ama eksik söylüyor herifler.
  • diğer ülkeler dünya kamuoyuna ve dünya sağlık örgütüne yoğun şekilde detaylı bilgi akışı sağlarken, biz sayın bakan tarafından tweet bekliyoruz. hepimiz paranoyak bir şekilde twitterdan sağlıklı veriler bulmaya çalışıyoruz. ortada hiç bir şekilde resmi bir evrak veya bilgilendirme göremezken, bir tweete inanmamızı mı bekliyorsun lan 'tip'ini siktiğim!
  • bakanlık ayrı reiz ayrı konuşuyor (#104160261)
  • - çayda radyasyon yok.
    - biraz radyasyon sağlığa yararlıdır.

çok duygusalız evet.
  • bu güne kadar neyi doğru söylediler ki buna inanalım?

tanım: o tip benim.
  • yeterli bilgi verilmiyor daha doğrusu yeterince şeffaf değil.ama yalan bilgi aktardıklarını düşünmüyorum. aynı zamanda bir sürü daha hasta vardır ama test sayısının yetersizliğinden dolayı tespit edilemiyor bence. güncel anlamda vefat sayılarında bir azaltma yapıldığına inanmıyorum. test edilmiş sayılar ve ölüm sayıları doğrudur bana göre.

inanmamak saçma olur günümüzde sosyal medya diye bir mevzu var. herkesin herkesin bir yakını ya tweet atıyor ya da story.ama test kapasitesi yetersiz veya başka bir sürü eksiklikler vardır. ölümlerin ve tespit edilen hastaların saklandığına inanmıyorum.
  • evde denerim abi o zaman bozuk olursa getiririm
  • aklı sıra başka türlü algılar yaratmaya çalışan tiptir. orospu çocuğudur. kendi içinde de tutarsız bir orospu çocuğudur.