şükela:  tümü | bugün soru sor
134 entry daha
  • belden bağlamalıyı takıp bu tür başlık açanları bi' sikiverin size zahmet.
  • kendinizi evleneceğiniz adama saklayın. bakmayın abazanların kendilerini tatmin etmek için ahlaksızlığı çağdaşlıkmış gibi göstermeye çalışmalarına hepsi size vurkaç yapıp abazanlıklarını bir sonraki abazanlıklarına kadar dindirmeye çalışacaklar.

hayatı sekse indirgeyecek kadar sığ erkekleri görünce direkt kaçın, bunlara seks yapacaksın ama mabadına odun sok deseniz yaparlar. unutulmasın ki böyle her tuttuğu kadını seks diye darlayan abazanların kafa yapısı yüzünden ortalık potansiyel tacizci, tecavüzcü dolu.

hayır demeyi bilin, unutmayın ki bir erkek seks için çok iyi seviyormuş rolü yapabilir ancak istediğini alamayınca gerçek yüzünü görürsünüz. uyanık olun etraf evlenme vaadiyle kandırılmış kadın dolu ve sakın evlenince sadık olur falan diye düşünmeyin abazan her zaman abazandır. evli olsa da olmasa da cansız mankene bile hallenir bu tipler.

delikanlı adam örfüne, töresine, inançlarına bağlı adamdır. vatanına, milletine, insanına, atalarına yakışır şekilde yaşamayı amaçlayan, haklının yanında olan ve iyilik yolunda bir amaç edinmiş bireylerdir. hayatı asla sekse indirgemez.

bu arada fakbadi ney la? bak gülüm bizde 2 tür ilişki vardır

1- ciddi düşünülen ilişki
    2- henüz ciddi düşünülmeyen ilişki

fakbadi neyyyyyyyyy laaaaaaaa?
  • ilk deneyiminizi hiç tanımadığınız ve bir daha hiç görmeyeceğiniz bir erkekle yaşayınız.
    aksi taktirde bunu bir lütuf olarak sunduğunuz aklınızdan çıkmayıp, ilişkinize zarar verecek.
  • böyle bir platformda hala bunların tartışılıyor olmasına çok üzücü. kadına bekareti üzerinden değer biçmek kadını aşağılamanın en kolay yolu bence. sırf özgüvensiz bir erkeğin egosunu tatmin etmek uğruna vücudunun isteklerine yüz çevirmek kadını erdemli mi yapar? kadında ahlakın, toplumun kurallarınca izin verilmemiş birinin penisinin vajinasına girmesiyle yargılanmasını çok komik buluyorum. "vajinaya penis girmesi" olayını etik olarak doğru bulmayan biri neden bunun yalnış olduğunu düşünüyor olabilir bi düşünelim. bir erkek neden karşısındaki kadının vajinasına daha önce penis girmemiş olmasını ister? ben bu soruya erkeğin sorunları olması dışında bir cevap düşenemiyorum. bir de entryleri okuduğum kadarıyla bekaretini evleniceğin erkeğe sakla gibi bir algı gördüm. şahsen cinsel özgürlüğümü yok sayan biriyle evlenmek istemem. cinsel özgürlüğü hak olarak görüyorum ve buna saygı duymayan biri benim diğer haklarına neden saygı duysun? bence en iyi tavsiye "özgüvensiz, ruh hastası bir erkekle evlenmek ister miyim?" sorusunu kendinize sormanız ve cevaplamanız olur. siz pazar değeriniz cinsel aktivitenizle ölçülen bir mal değilsiniz, partiarkal sistemin bunun üzerinden size değer biçmesine izin vermeyin.
  • ne istiyorsanız onu yapın burdaki kimsenin sizin hayatınız ve bakireliğiniz üzerinde söz hakkı yoktur.
  • hpv aşınızı yaptırın. (bkz: human papilloma virüs)
  • zarı korurken gönlünüz de orospu olmasın. kapış?
  • dürüst olun.
  • anala arada sakso ile ara verin. zarınız sağlam götünüz dar kalsın.
  • ciddi ciddi tavsiyeler veren tipleri gösteren, 1000 yıl geriye götüren zaman makibası gibi başlık.

bekaretn bi ‘daha önce sevilmiş mi?’ kontrol sistemi olmadığını üzerine açıklama yapmiycam, bunu bilmeyen mağarasında uzun dişli kaplanını dişlesin. benim tavsiyem şirnin küçük pembe pipişli arkadaşların böyle ahkam kesmemeleri yönünde. valla lan sonra “kanka beni aldatıyormuş :(“ diye içip içip kusuyorsunuz. sonuçta bi mağara adamı olduğunuz için size üzülemiyorum da, böyle kötü şeyler yaşanıyor.

o yüzden siz kendi pipinizle ilgilenin bayım; hep kendi pipinizle ilgilenin, yalnız kendi pipinizle ilgilenin.
18 entry daha