şükela:  tümü | bugün
 • evliliği karısının paketini açmaktan ibaret sananların hoşuna gitmeyecek durum.

  edit : başlık üzerime kalmıştır.
 • daha sonradan evliliğin en güzel yılları olarak adlandırılacak ilk yıllarının eğitim yerine tatbikat ile geçmesi kesinlikle tercih sebebidir. erkeğin bilmem kaç yıllık tecrübesine karşılık kadının cinselliği sadece bacaklarını açmaktan ibaret sandığı ilk dönemlerin sıkıntısının yaşanmayacağının göstergesidir.
  bununla birlikte "abi varya bu adamın bakire olmayan bir kadınla evlenmiş dur şunun karısı gözün önünde evire çevire becerelimde anlasın - ne anlayacaksak-" diye düşünen insanlara önerim; sülalelerinin gözlerinin önünde evrile çevrile sevilmemeleri için böyle bir eyleme yeltenmemeleri olacaktır. bununla bilrikte şuda bir gerçekki dünyayı at gözlüklerinin ve dogmatik dayatmaların kıskacından algılayan birisinin sülalesi evrile çevrile sevilmeden kastı anlamakta zorluk çekme olasılığı yüksektir.
 • bir kadının "hiç sevişmemiş erkek istiyorum evlenmek için" demesi üzerine "oha canım daha neler. erkek sevişmezse olmaz" gibi cevaplar alınabilecek bir toplumda bazılarının hala "erkek ne yapsa caiz ama kadın yaparsa allah yarattı demem yaftayı yapıştırırım" zihniyetiyle yaşarken kafalarına taktığı olay.
 • hayatı paylaşmayı, paylaşana sahip olmak olarak algılayan dallamaların hazmedemeyeceği durum..

  (bkz: bi siktir git)
 • allah dusmanimin basina vermesin mealindeki yorumlari yapanlara yuzlerce bkz verdirtecek durum:
  (bkz: 21.yuzyil)
  (bkz: medeniyet)
  (bkz: insaniyet)
  (bkz: samimiyet)
  (bkz: akil fikir)
  bakire olmayan hatunla evlenmenin bir pratik bir de teorik, iki ayri savunmasi yapilabilir. pratik bir bakis acisi, bakire olmayan hatun eger bekaretini amcaoglunun tecavuzuyle kaybetip hayatinin geri kalanini tecrit icerisinde gecirmis bir kader kurbani degilse buyuk ihtimalle hayattan zevk almayi ogrenmis, evlenecegi adami sevip beraber zaman gecirebilecegine inandigi icin secip evlenen ve kocasina muhtemelen simdiye kadar bekaretini korumaktan ote hayat deneyimi olmayan bir hatuna gore daha fazla mutlu mesut edece kadindir. kaldi ki bakire olmayan hatunla evlenmek demek ayni zamanda evlenmeden once ayni hatunla sevismis olmak demek anlamina gelebilir (hatta gelse iyi olur) ki bu durumda acaba iyi sevisiyormuyuz, birbirimizle uyumlu muyuz gibi sorularin cevabi otomatikman verilmis olur. bakire olmayan bir hatunun evliligin bir vakti vajinismus olma ihtimali az oldugu gibi, orgazm olamadigi icin ve sevismekten zevk almayi ogrenmediginden dolayi hareket edebilen bir real doll dan farkli olmama ihtimali da tam koruma altinda erkek sinekten sakinilmis bakire hatundan daha azdir. kisacasi pratik acidan bakire es aramak modern bir erkek icin hic de ozenilesi bir durum degildir.

  teorik aciklama ise bir cumle: kendi sunamayacagin bekareti esinde ne beklerisin zindik!? tabii 20 kusur yasina kadar sevismemis kendisini karisina saklamis her erkek bakire kadin isterim diye tutturabilir, tutturabilirse tabii.
 • sevişmeyi sikişmekten ibaret görenlerin, sevişmeyi bilmeyenlerin, yani duygusal açıdan hala bakir ve tecrübesiz olanların katlanamayacağı bi durum...
  bunları alıp eğitmek ve topluma yeniden kazandırmak gerek ki, sevişmenin insan olmak ve insanca yaşamanın doğal bir parçası olduğu, dolayısıyla da seksin son derece doğal ve temel ihtiyaçlarımızdan biri olduğu kafalarına kazınsın.
  olmadı kafaları kazınsın, mimlensinler ki hiçbir aklı başında kadın suratlarına bakmasın!
 • evlenecegi , senelerce beraber yaşayacağı kişinin olgun , hayatın farkında , sacma sapan inanışlara kanmayan , kendi kendine ayakta durabilen , kendini bilen bir "birey" olmasına katlanamayacak; evlenecegi insanın sadece ve sadece kendisine ait, kendisinin egitip büyütecegi , olgunlaşmamış saf bir "çocuk" olmasını yeg tutan hatta nacizane fikrime göre bu tavırlarıyla sübyancılığa dogru hızla yol almakta olan bireyin katlanamayacağı hal ve durum.
  tabii ki burada 15 yaşında ilk erkek arkadaşıyla yatmış kadınları baş tacı etsinler demiyorum ya da 9 kere kurtaj olup kızlık zarı diktirmiş hatundan yılın annesi olur diye de bir iddiam yok. bahsettigim evlenmek için en mantıklı donem olan 25-35 yaş arasındaki bir hanımdan kendisinden once hiçbirşey yaşamamış olmasını beklemektir. (ki günümüz dunyasında hele istanbulda bunun cok da mumkun olmadıgı aşikardır) noluyor sonucta ? (bkz: kızlık zarı dikimevi)
  ha bi de şu var ki 2. paragrafta bahsettiğim kadın tipinden olmayan kadınlar zaten bu tip düşüncelere sahip bir erkekle değil evlenmeye bir kahve içmeye bile gitmeye tenezzül etmeyeceklerinden dolayı bırakınız efenim evlenene kadar entry girip dursunlar.
 • kizlik zari15 kez dikilmis , vajinasi disinda tum deliklere erkek organi girmis hatunla evlenmek sorun olmazken, zar kafali planktonumsularin dert edicegi olay.