şükela:  tümü | bugün
 • bisiklet selesidir. kucuktuk yedik alla alla dedik kafamizi kurcaladi hayal gucumuzu asti. arkadas essek gibi bisiklet selesinin ucu, hani bisikletci olursun kalem gibi sele kullanirsin anlarim da normal bisikletlerin hele bundan 10 sene once ucu ince falan da degil kamyoncu koltugu gibiydi, nasil bir guctur ki pantalon yada sortun arti ic camasirin gerilimini gecip kizlik zarini bozar. hala emin degilim dogrumuydu yalanmiydi ama heralde yalandi, bekaret gram umrumda degil ama insanin gozunun icine baka baka yalan soylenilmesi ayip oluyor. gerci bunda kizlara suc bulmak yanlis, oyle bir yetistiriliyorlar ki napsin o da yalan soyluyor. gelecek nesillerin bisiklet seleleriyle imtihanina bir son vermek icin kiziniz olursa dogru duzgun yetistirin, kizinizin bekareti bozulmadan siz onun piskolojisini bozmayin.

  not: bekareti bozulduktan sonra da kizin piskolojisini bozmayin, herseyi de ben mi soyleyecem.
 • bakir olmayan erkeklerin bahane üretmesine gerek olmayan memlekette üretilmiştir. "her çıktığım kız versin, ama evleneceğim kız bakire olsun" diyen erkeklerle aynı havayı solur üstelik, bu bahaneyi üreten kız.

  ayriyeten oksimorondur, çünkü o artık kız değil, kadındır. "kız mıdır kadın mıdır" bilemeyen erkekler tarafından yargılanması mübahtır bu kapsamda.

  erkeğim diye gezinen, ama oldum olası beline hakim olamayan memleketimin xy kromozomlu (burada uzun bir küfür geçiyor)larının eleştirmeye hakları olduğunu düşündükleri, kimi kendi isteğiyle, kimi kendi isteği dışında bu bahaneyi üretmek zorunda kalan garibanların ürettiği bahanelerdir.
 • çok merak ediyordum bir de bu var.

  hayret nasıl yazılmamış yeni neslin dilinde pelesenk bir sözcük türkiye gibi bakire turnusolu adamların olduğu ülkede pek söylenmemesi gerekir.
 • (bkz: küvet)
 • bu bahaneler akabinde ama sadece 1 kere oldu denilir.

  tabiki yalandır, hanım ablayı esasen 9 farklı kişi 32 defa kütletmiştir.
 • onun adı seks yapmanın sebepleridir. "canım istedi", "zevkli olması" gibi sebeplerdir bilgilenmek isteyene.