şükela:  tümü | bugün
  • bana sorulsa utanmadan " bakirelik nedir aga? " diye cevap vereceğim sorudur.

(bkz: bekaret)
  • günümüzde tamiri mümkün olduğu için önemini yitirmiş bozukluk
  • "bakirelik önemli tabii, yoksa bakireleri nereye koyarız?" şeklinde cevaplanması gereken soru..

bekaret diye bi kelime vardır hatırlatalım
  • tanım: saçma soru.
    video yorum : 1.31'de çıkan arkadaş öyle bir "hiç önemli değil ki" diyor ki nasıl bir yoklukta olduğunu buradan hissettiriyor. devamında "sandalyeye oturunca ayağı yere değsin yeter" demesini bekliyorsunuz.
  • ruhta ve düşünce de olduğunda önemlidir, ruhu ve düşünceyi kirletmediği sürece bedenime sahip olabilirsiniz.
  • evet cok onemli, bakire olmamali denilebilecek soru.
  • en son konuşan abinin kitabın ortasından konuştuğunu söyleme ihtiyacı hissediyorum. ah herkes şunu bi anlasa, dişi bireyde zar var mevzu anlaşılıyo bizde bi bok yok diye benim hemcinslerim kendilerini paşa torunu sanmasa.
  • 2014 yılına giriyoruz, sorulan soruya bak amk. amerika 52 yıl önce uzaya insan gönderdi, biz hala bunu tartışıyoruz hahaha.
  • aldığı eğitim belli seveyede olan sağlıklı düşünebilen bir bireyin 'hayır' cevabını vereceği soru. yalnız türkiye gerçekleri diyede bir gerçek var.

linkteki pdf'in 13.sayfasında görülmekte.

http://www.cetad.org.tr/…ilgilendirme_dosyasi_5.pdf
  • sormaya utanmayanları ayrı cevaplamaya utanmayanları ayrı ayrı tebrik ediyorum. gerçekten dev bir hizmete imza atmışsınız. hepinize kafam girsin diyeceğim de bekaretiniz neyin bozulur allah korusun. o sorumluluğu almak istemem.