şükela:  tümü | bugün
  • cumartesi günü eşimle ve oğlumla ziyaret ettiğim park. biraz daha yeşillendirilebilirse beton yığını bir bölgede vaha olabilirmiş.
  • burda trend cimlerde yuvarlanmak.
  • şehrin her yanında biten avm'ler yerine bundan olsa dediğim park. beklediğimin çok üstünde çıktı. çocuk oyun alanları mükemmel. pazar günü tabi ki kalabalıktı, ama yine de çocukların eğlenmesi için bolca alan ve oyuncak var. hava almak için, biraz yeşil görmem için, çocuğunu gezdirmek için florya tesislerinden sonra iyi bir alternatif oldu. çocuk oyun alanları burada daha çok ve çeşitli, ancak yeme içme olarak biraz zayıf. onu da daha 1 yıllık olmamasına bağlıyorum. keşke buraya yürüme mesafesinde otursam da pusetle gelip kızımın sevincini her gün görebilseydim diye düşündüm.
  • çocuk oyun alanlarınıza güvenmeyin. bugün kızım ipli salıncakta sallanırken güvenlik mekanizması kendiliğinden açıldı, kafa üzerine düşmesine ramak kaldı. sorumlu kim buranın diye bağırdım 20 dakika gelen olmadı...aman çok dikkat bu olay oldu 2 dakika sonra güvenliği sakat salıncağa başka çocukarı bindirdiler. havuz içinde yüzen kayıklar var, üzerlerinde 2 karış kir var. böyle pislik içinde bir yer. zaten parkın içinde de gelin damat foto çekiminden hiçbiryerde yürünemiyor. bakırköy belediyesine hiç yakışmayan bir park.
  • inşallah bu haftasonu aşkitom canım bebeeem ile gideceğim park. metrobüse yakın olması sebebiyle ilgimi çekti ve girişinin ucuz olacağını tahmin etmem sebebiyle bir süredir gezdiremediğim aşkitoma güzel ve ucuz bir sürpriz olacak.