şükela:  tümü | bugün
  • pek çok erkeğin hergün yaptığı şey.
  • şu videodaki kızları izledikten sonra erkekliğimden soğudum, değil sütyen donsuz gitseniz farketmez.
    (bkz: boş bakkal kezban tartar)
  • haala memelere özgürlük diyen profosyonel abazan mastürbatörleri ve maalesef cinsel özgürlüğü çok yanlış anlamış kızlarımızı gösteren videomsu. bir gün arkadaşlarımın evini ziyarete gittiğimde yeni bir arkadaşları vardı evde. kiz içeri girdi üzerini değiştirdi ve sutyensiz bir biçimde odadan çıkıp yanımıza geldi. yani demem o ki bu doğal güzellikler t-shirtün altından gayet "çok da güzeldi" iyi görünüyordu. hadi alkol bitti bakkala gidelim dedik bende geliyorum dedi ve o şekilde gittik. ne ben bunda bir ilginçlik hissettim o an, ne de biri bu konuda yorum yaptı. güzel bir geceydi.
  • her bakkala gidişimde gerçekleştirdiğim eylem.
  • bakkal çırağı olacak ufaklığı gereksiz heyecanlara gark eden hareket*
  • ehliyet mi bu.bakkala sütyensiz gidemezsin diye bir kural mı var
  • veresiye defteri kabarmıştır.
  • evde olduğum nadir günlerde gerçekleştirdiğim eylem. bol sweatshirt falan giyerek gizlemeye çalışıp ellerimi göğüslerimde tutarak. hiç giymek istemiyorum o şeyi.
  • videoyu izlemedim ama uçlarını belli etmeyen kıyafetler tercih etmek şartıyla, değil bakkala gitmek; bilim konferansı bile verilir sütyensiz. çünkü herkesin bilmesi şart değil. siz bilseniz yeter. ki böylesi çok daha hoş. zaten sizdeki bu "gizli" bilgiyi, alması gereken kişi de alacaktır muhakkak. çünkü gizli çıplaklık fazlasıyla seksi ve seksilik, görebilen için oldukça aleni bir paylaşım.

hem seksi hissetmek çok güzel. deneyin ara sıra.