• potansiyele sahip, gayet başarılı bir uygulama.
    güzel reklam yapabilirlerse tutar.

fiyatlar normal bakkal fiyatı gibi, 2,90tl de getirme ücreti var.
  • hala google adv. görmekten bıkmayanlar için entry şeklinde önümüze gelen reklamlar peyda oldu.
    neyse gençler yapmış kullanın madem sanki mahallenin bakkalının numarası her birimizde yokmuş gibisine
    (bkz: ekşi sözlük'ün ekşi reklam olması)
  • internet'ten alkol ve tütün ürünleri satışı yasak olduğu için uygulamada şu tarz diyaloglara sebebiyet verecektir;

-kardeşler tekel'e bir mesajınız var mı?
    -abi sepete 2 bomonti 1 marlboro light ekler misin.

(bkz: internetten alkol ve sigara satışının yasaklanması)

--- spoiler ---

(bkz: ben bunu daha önce düşünmüştüm)

--- spoiler ---
  • bakkala gideyim de bir iki insan yüzü göreyim düşüncesi bu uygulama ile sona erer, tabi uygulama tutarsa.
  • gelecek vaad eden türk app'lerden.
  • geçen gün tesadüfen rastladığım bakkaldan sipariş verme uygulaması. çok net bir hizmet, adresini yazıyorsun, en yakın bakkallar listeleniyor, tüm ürünleri fiyatlarıyla görüyorsun, ne istiyorsan getiriyorlar. benim gibi evden çıkmayı sevmeyen üşengeçler için bire bir.

edit: bizim arka sokaktaki bakkal getirdi siparişi, kapıda iki sohbet ettik baya da tatlı adammış. komşuluk bağları da böylece gelişmiş olur. ben tuttum bu app'i, deneyin derim.
  • getir karşısında getir’in yüksek fiyatlarına rağmen tutunamayacak olmalarının sebebi iş ortakları olan bakkallardır. getir sıraya da alsa, bazen geç de olsa takır takır siparişleri getiriyor. ama diğer tarafta bakkaldan’ın o harika bakkalları siparişi canları size gelmek istemezse basitçe iptal ediyor ve bunun karşılığında bir yaptırım da yok.

istediğin kadar inovasyon yap, para yatır, insan faktörü bu uygulamada daha önemli ve daha kötü. işimiz bakkalların insiyatifine kalmış. kampanya olmazsa kullanmam zor.
  • uygulamayı ilk çıktığı zamanlar indirmiştim. ıstanbul un ortasında kartal - maltepe bölgesinde oturduğum semtte bakkal yok dedi. neyse aradan aylar geçti. bugün tekrar deneyeyim dedim, yine aynı şey. uygulama üstüne pek bir şey koymuş gibi görünmüyor.
  • her haftasonu 10tl indirim kuponu veriyorlar, bildirim olarak geliyor.
    kuponu okumadan bildirime tıklayınca da kupon yok :)
  • hizmet vermeyi durdurmuş olan uygulamadır
hesabın var mı? giriş yap