şükela:  tümü | bugün
  • ş.urfa menşeili olan ve yaklaşık 50 şubesi olan ekonomik baklavacı.
    ekonomik diyorum çünkü kilosu 21 ile 32 lira olan baklava çeşitleri mevcut,baklava çeşitlerini sade tereyağlı ve diğer yağlı diye ikiyi ayırıyorlar.tavsiyem tereyağlı ve iri fıstıklı olanı
    almanız.
    belki fiyat ucuz olduğundan yenmez diyeceksiniz ama emin olun yenilecek cinsten.
  • piyasadaki kalitesiz baklava üreticilerinden biridir. tereyağlı olanı da yedim. tereyağına benzeyen ancak tereyağı olmayan bir yağ kullanılıyor. renginden bile anlaşılıyor. zorunlu olmadıkça buradan yemenizi önermem.
  • bu aralar birçok şehirde insanların dilinden düşmeyen baklavacı dükkanı. fıstığı altın niyetine satan ve bundan milyoner olmuş zihniyete tepki olarak doğmuş baklavacıdır şemsettin usta. 20-30 lirayalık baklavaları ile orta kesime hitap ediyor. hemen hemen tüm ürünlerini denedim. fiyatına göre gayet iyi. öyle hamur filan değil bildiğin iri fıstık kullanıyor. ve anladığım kadarıyla baklavaları şehir dışındaki bayilerine gündelik gönderiyor.
    yok ben sade tereyağlı, birincisi sınıf fıstık kullanan baklava istiyorum diyorsan 50-60 lirayı gözden çıkarman lazım. kısacası baklava sektörünün lc waikikisidir.