1 entry daha
  • düşünce sistemi herhangi bir tacizciden, tecavüzcüden farklı olmayan yaratık. yönetimin onayladığı her yaratık yazar olamıyo halbuki. kendi ailesinin başına gelse tepkisi nasıl olurdu merak ediyorum, kendi annesi bunu yaşasa, bu anne değil annelik bu değil anneme tecavüz etmeye devam etsin bu orospu çocuğu falan mı diycekti?
  • malum olayda anlatmak istediğini anladığım yazar. ancak üslubu aşırı derecede yanlış.

anlatmak istediği konuda yorum yapmıyorum. haklı ya da haksızdır, düşüncem kendime saklı ama bu saçma entry'si ile gereksiz bir insan olmaktan öteye gidemez. gavatmış. şerefsizmiş. önce aynaya bakınız efm, kişinin fikri neyse zikri de odur.
  • sırf yeğeni değil, ablası ve eniştesine de boşuna ağlamak durumunda kalacak canlı.
    ortada "gavat" hakareti var mı? var.
    atarlı yavuz hırsızlık var mı? var.
    yüzsüzlük var mı? var.
    o zaman bu canlının canını sadece yüklü bir tazminata mahkum edilmesinin yakacağını düşünüyorum, çünkü geri kalan değerlerden toplamda sıfır çekti.
  • mide bulandırıcı bir yorum yapmış ve türkiye'deki her suçlu gibi yüzsüz yüzsüz "biri beni savcılığa şikayet etsin" demiş. etme bulma dünyası diyorum. yazıklar olsun.
  • niye '' gavat '' diyorsun adama ?

sadece soruyorum. annesi bir hata yapmış olabilir, yanış bir insanla arkadaşlık kurmuş olabilir.

peki sen neden bu kadar nefret dolusun ?

çocukluğunda mı bir şey yaşadın, yoksa hep kazık mı yedin hayatında bilmem ama pek normal değilsin.

acıdım sana. bu kadar.
  • karanlık bir odada 7 yaşına kadar çiğ etle beslendiğini düşündüğüm yaşam formu. bu nefretin ve bu yüzsüzlüğün başka açıklaması olamaz.
  • empati yoksunu zavallı yazar.
  • ciddiye alınmaması gereken tip. hukukçu olduklarını iddia ettiği akrabaları ve hatta silah taşıma ruhsatı sahibi olduklarını iddia ettiği arkadaşlarının mevcut ülke şartlarında bir sike derman olmayacaklarının bilincinde, dilediği gibi sallayabiliyor nasılsa. bırakınız işlerini yeğenine bıraksın, yeğeni de aihm'e falan gitsin, kuşlar cıvıldasın, fok balıkları ölmesin.
  • cok utanc verici ya. iyi ki benim kardesim degil. iyi ki. ablasina, enistesine ve yegenine sabirlar. herhalde aileyi cokerten malum dayi modeli bu... enistesi de ne bikmistir bundan.
  • --- spoiler ---

cumhuriyet savcısına kadar tanıdığım var. silah taşıma ruhsatıyla gezen arkadaşlarım var. siz neyin peşindesiniz?

--- spoiler ---

bir tek ben mi tehditvari algıladım acaba? anca tanıdıkla, çevreyle bir yere gelebilirsiniz zaten. bir birey olarak hiç olmaktan öteye gidemeyeceksiniz.
81 entry daha
hesabın var mı? giriş yap