• desteklediğim kampanyadır. zaten "bunu buraya yazacak kadar düşmüşsün" diyerek burayı alenen aşağılamaktadır. ekşi sözlüğü aşağılayan bir yazarın, burada işi yoktur.
  • desteklediğim kampanyadır
  • bence suç duyurusunda bulunulup gereği yapılmalı, sonuç görülmeli. yaptığı saygısızlığa bu şekilde karşı vermek bir şeyleri değiştirmeyecek. sözlükten uçurulsa tekrar hesap açar bir iki yıla aramızda olur, ne anladım bu işten? hak ettiği şey daha fazlası.

bir kampanyadır kendileri.
  • 10-15 tane avukat tanıyormuş buna dayanarak başlık sahibine sen avukat değilsin diye zırlıyor. he yavrum he canım he.

ayrıca hakaret ediyor alenen. dava açılabilir hakkında başlık sahibi tarafından. ama başlık sahibinin şuan çoluk çocukla uğraşacağını sanmıyorum. kendi kendine takılsın ellemeyin bence hiç.

az ötede oynar zamanla olur biter.
  • küfür hakaret aşağılama vb. konularında başlık/entry sildirme vb. uygulamalar mevcut.bir avukat hobi olarak kendi başlığıyla sık sık yapıyordu bir aralar.
    e hakarete muhatap yazar gereğini yaptığını söyledi.görüş bildirip kınadık mı? takdir mi ettik? bitti gitti biz de payımızı aldık sayılır.

daha ne ifşası, teşhiri, uçsun kaçsın? yersiz ve boş.
    bak hakaret etmeden ben de bu olaya ilişkin fikrimi söyledim.
    vakit geçirip goygoy yapmanın falan eğlencelisi mevcut.

kaldı ki olaydan kafasını çekip biraz üstten bakan herkesin yazara "bebe bu, ergen bu vb." demeden önce şunu anlaması mümkün; adamın birinci derece akrabası ölüm tehtidi alıyor ve daha bir sürü itham var, adam ağlamış adeta "ben sonuç alamıyorum bu sistemde" diye, bu yazarsa size de aynısını söylemiş "varsa vakti? parası? motivasyonu olan yazdıklarım için hukuken gereğini yapsın göreyim" demiş adeta sistemin işlevsizliğini ispat edermişcesine...neden bu kadar gürültü koptu neye bu tantana anlamak zor.
    adam "yazdım silmiyorum gereğini bekliyorum" diyor uçurtma şenliği yapsan ne? adamın dediği yine orda kalmadı mı?
  • buraya bir (bkz: b1916) lazım ki ifşa etsin şu haysiyetsizi
hesabın var mı? giriş yap