şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eczanelerden alınabilen bir probiyotik. içerdiği mikroorganizmalarla bağırsakları düzenliyormuş. damla ve şase formları da varmış. ilaç kullanmasında sorun olan çocuklarda damla formu kullanılır diyor.

    bakso kapsül içerdiği lactobacillus acidophilus canlı bakteriler ve bifidobakterileri bulunmaktadır. lactobacillus acidophilus canlı bakterileri bağırsaklarda asit ortamı oluşturarak zararlı bakterilerin çoğalmasını engeller. bifidobakterileri ise faydalı bakterilerin görevini yaparak bağırsak hareketlerini düzenler.

    bakso kapsül 4- 10 yaş arası çocuklarda günde 1 kapsül aç karına içilir. 10 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 2 kapsül aç karına alınabilir.

    bir kaç haftadır devam eden sindirim sistemi düzensizlikleri ve aşırı şişkinlik nedeniyle işyeri hekiminin tavsiyesi ile kullanacağım. bakalım işe yarayacak mı?
  • kendileri ishal kesmede kullanilmaktadir. çocuklar için formu da bulunan bakso maalesef pahalıdır. çünkü devlet probiyotikleri ödememektedir.
  • mucizevi bir gıda takviyesi. sanırım hayatımda ilk defa bu konumdan gülümseyerek entry giriyorum. dışardan bakılsa komik duruyorumdur bence.