şükela:  tümü | bugün
  • hamburgerleri leziz olan hamburgerci. burger king-mcdonalds çizgisinin fersah fersah ötesinde zaten. diğer hamburgercilerin yanında da gayet iyi. f/p olarak bakınca hele en üstlerde.

tavsiyem apollo burger.
  • beğenenlerin j burgeri hiç denemediğinden emin olduğum vasat hamburgerci. bir kere hamburger ekmekleri fazlasıyla lezzetsiz, patateslerinin de ekmeklerden eksik kalır yanı yok. tek güzel lezzeti mayonezimsi sosu, onun da alası j'de var zaten.
  • kız arkadaşıma 1.5 yıldır birlikteliğimizde periyodik olarak övdüğüm ama bir türlü gidemediğimiz yerdi. dün caddebostan'a gidelim*diyince tüm o trafikleri göze alıp "olur" dedim. balboa'ya da gideriz dedik, ama bi gittik kapanmış. yerine midyeci açılmış. sonra haritadan baktık alakasız bir yer gösteriyor. caddeden yürüdük orada da gösterdiği dükkan bomboştu.

en son avcumuzu yalarcasına caddebostan sahile indik. instagram hikayesi için video çekebildi en azından kızcağız.*

giderken fira burger'e uğradık. tabii ki balboa burger'in tematikliğini filan bulamadık ama olsun. sonuçta eye of the tiger youtube'dan da dinleniyor.

sonra da dönerken bostancı ve maltepe trafiklerinde saatlerimi harcadım yiyemediğim bir hamburger için.

evet tek cümleyi söylemek için hayat hikayemi anlattım yine.